استقرار آمبولانس جهت رویداد ها و همایش‌های هنری(کنسرت ها)، ورزشی(فوتبال، اتوموبیل‌رانی)، فرهنگی و صنعتی

استقرار آمبولانس خصوصی
استقرار آمبولانس خصوصی

استقرار آمبولانس خصوصی چیست؟

در میان بسیاری از خدماتی که ارائه می‌کنیم، پوشش پزشکی رویدادها با استقرار آمبولانس و خدمات کمک‌های اولیه است. ما می‌توانیم این خدمات را برای رویدادهایی مانند مسابقات ورزشی ارائه دهیم. رویدادهای اجتماعی، مانند جشنواره ها، بازارهای فصلی، نمایشگاه‌ها، در محل فیلمبرداری برای تلویزیون و فیلم؛ کنسرت ها پروژه های عمرانی و بسیاری موارد دیگر.

ما با استقرار آمبولانس خصوصی به بسیاری از برگزار کنندگان و سازمان‌دهندگان رویدادها کمک کرده‌ایم تا پوشش‌های پزشکی و کمک‌های اولیه لازم را برای جشنواره یا رویداد خود فراهم کنند. ما به برگزارکنندگان آرامش خاطر می‌دهیم که وقتی در رویداد خود کمک‌های اولیه مناسبی را در اختیار داشته باشند تا وظیفه مراقبت و ایمنی خود را نسبت به شرکت‌کنندگان و تماشاگران انجام داده‌ باشند.

استقرار آمبولانس خصوصی

درخواست استقرار آمبولانس ( 24 ساعته )

جهت رزرو استقرار آمبولانس در اماکن و رویداد ها

کلیک کنید 02179215 📞

[CallMe agent="2088"]

تماس اتوماتیک با اپراتور

این سرویس جایگزین اورژانس نمی‌باشد

چرا استقرار آمبولانس خصوصی نیاز است؟

هرگونه تجمع گسترده مردم، خواه کنسرت موسیقی، رویداد ورزشی، مراسم مذهبی، یا نمایشگاه عمومی باشد، در معرض خطرات متعددی است. که ممکن است به شکل آتش سوزی، ازدحام، شلوغی و فشار، تصادفات و یا سایر حوادث ناگوار باشد که ممکن است منجر به جراحات و تلفات متعدد شود. حضور  آمبولانس برای رویدادهایی با چنین ماهیتی فقط یک موضوع ایمنی و نجات دهنده نیست. در واقع، به واسطه قانون به عنوان یک اقدام احتیاطی ضروری است.

اگر به دنبال تراژدی هایی باشیم که حضور گروه های بزرگ مردم منجر به هرج و مرج و تلفات انسانی وحشتناک شده است، می‌توانیم با مداخله به موقع پزشکی با آمبولانس‌ها و کادر آماده از حوادث ناگوار جلوگیری کنیم. در این بین چند دلیل وجود دارد که چرا وجود حداقل یک آمبولانس مستقر در محل در طول یک رویداد در مقیاس متوسط تا بزرگ مهم است:

کمک های پزشکی

ازدحام زیاد افراد در یک فضای کوچک، با توجه به  عوامل مختلف زمینه ساز وقوع حوادث است. وظیفه اصلی یک آمبولانس در محل در این زمینه، درمان و پیشگیری از آسیب های مرگبار است. در چنین مواردی، در صورت نیاز، استقرار آمبولانس کاملا مجهز در محل می تواند به عنوان یک  واحد پزشکی سیار نیز ارائه خدمت کند.

استقرار آمبولانس نشانه ای از اطمینان

در اجتماعات بزرگ، خطر واقعی تهدید کننده جان انسانها ممکن است لزوماً ناشی از آتش سوزی یا انفجار نباشد، بلکه بیشتر از وحشت ناشی از چنین حوادثی باشد. آمبولانس‌ها (همراه با سایر خدمات اورژانسی) صرفاً با حضور در محل، به طور ناخودآگاه به مردم اطمینان می‌دهند که در صورت بروز هر‌گونه مصدومیت سریعاً به آنها رسیدگی می‌شود و در نتیجه از ایجاد وحشت جلوگیری می‌شود.

انعطاف پذیری آمبولانس‌های خصوصی

آمبولانس‌های مدرن در تیپ های مختلف برای رسیدگی به چندین نوع حادثه احتمالی ناشی از سوختگی‌ها و حملات قلبی، تا ضربه‌های شدید، تروما و … تجهیز شده‌اند. بنابراین آنها آمادگی و توانایی مقابله با هر فاجعه بالقوه‌ای را دارند که ممکن است در یک رویداد در مقیاس بزرگ رخ دهد.

سرعت عمل آمبولانس خصوصی

وقتی صحبت از نجات جان مردم می‌شود، زمان بسیار مهم است و هر تاخیری می‌تواند عواقب ناگواری برای بیمار و فرد آسیب دیده داشته باشد. رویدادهای بزرگ با ایجاد ترافیک اغلب زیرساخت‌های اطراف خود را تحت فشار قرار می‌دهند، مانند جاده‌ها، پل‌ها، و گذرگاه‌ها، پلیس و … در نتیجه مانع از این می‌شود که وسایل نقلیه اورژانسی از سایر نقاط شهر قادر به واکنش سریع به یک حادثه باشند. بنابراین، حضور و استقرار آمبولانس در محل زمان پاسخگویی در صورت بروز حادثه را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

ایمنی و امنیت همیشه باید بیشترین اولویت را برای هر برگزار کننده رویداد داشته باشد. با وجود جان‌های بسیار در خطر و خطرات بی‌شماری که می‌تواند باعث اتفاقات ناگوار و باورنکردنی شود، همیشه بهترین کار این است که تمام اقدامات احتیاطی را برای کاهش آسیب‌های احتمالی انجام دهیم. اگر شما یک سازمان دهنده رویداد یا مالک یک پروژه هستید، خوش شانس هستید، زیرا ما، خدمات استقرار آمبولانس خود را برای رویدادهایی مانند مسابقات ورزشی، مسابقات فوتبال، تشریفات شرکتی، پروژه‌های عمرانی و هر نوع گردهمایی جمعی دیگر ارائه می‌دهیم. با سابقه بی‌عیب و نقص ما، می‌توانید مطمئن باشید که ایمنی شما بخوبی برآورده می‌شود.

استقرار آمبولانس
خدمات سلامت در منزل