درباره ما

20 سال تجربه در مراقبت و پرستاری

به مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل ثمین خوش آمدید

سلام! ما مرکز پرستاری ثمین هستیم. ما ماموریت داریم تا بهترین ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل در ایران باشیم. ما روزانه برای صدها بیمار و خانواده آنها که نیاز به خدمات سلامت در منزل دارند پشتیبانی و ارائه خدمت می‌دهیم. ما توسط مدیران، تیم امدادگران، پرستاران و پزشکان مجرب و متعهد راهبری و هدایت می‌شویم و توانایی بالایی در ارائه خدمات سلامت به بیماران بد حال و سالمندان داریم. بزرگ‌ترین ویژگی منحصر به‌ فرد ما این است که ما یک خانواده بزرگ هستیم که به همه اعضای خانواده بزرگ خود اهمیت می‌دهیم. این به ما کمک می‌کند اطمینان حاصل کنیم که آنها بدرستی از شما مراقبت می‌کنند، انگار شما هم یکی از اعضای خانواده خودمان هستید. ما در طول سال شبانه روز و 24 ساعته باز هستیم.

تیم پرستاری در منزل ثمین

مرکز خدمات پرستاری در منزل ثمین (Samin Homecare services) در راستای ارائه بهترین خدمات درمانی و مراقبتی از بیماران و سالمندان عزیز در بیمارستانها و منازلشان و همراهی و همدلی صمیمانه با بستگان بیماران تاسیس شده است.
هدف کادر مجرب و با سابقه درخشان این مرکز جلب رضایت هموطنان نیازمند به خدمات بالینی است تا بیماران در کوتاه ترین زمان با حال عمومی خوب به جمع خانواده بازگردند.

چرا پرستاری در منزل

امروزه به دلیل افزایش هزینه های بستری در بیمارستان، دوری بیمار از خانه و خانواده و خطر ابتلا به عفونت های بیمارستانی، ارائه مراقبت در منزل جایگزین مناسبی برای مراقبتهای بیمارستانی شده است.

در بیماریهای مزمن به دلیل طولانی شدن روند درمان و بهبودی بیماران، ادامه مراقبت ها در منزل مورد توجه قرار گرفته است.
مهم ترین فواید آن افزایش کیفیت مراقبت از بیمار، جلوگیری از بستری شدن غیر ضروری آنها در بیمارستان، پیشگیری و کاهش خطر مبتلا شدن به عفونت های بیمارستانی، کاهش هزینه درمان و در نهایت افزایش آسایش بیمار و خانواده اش است.

ما در مسیر تحقق اهدافمان از کمک به ارتقای سلامت جامعه و تلاش برای خدمت رسانی به شما لذت می بریم

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ثمین لطفا سوالات متداول را مطالعه فرمایید.
 
و یا برای درخواست خدمات پرستاری نگاه کنید به: درخواست خدمات پرستاری در منزل
 

نتایج خدمت رسانی

0
سال تجربه درخشان
0
خدمت مراقبتی و سلامتی در منزل
0
نفر پرسنل، پرستار و پزشک مجرب
0
مرکز کلینیکی و پاراکلینیکی همکار
0
مشترک یکتا و ارائه خدمت موفق
پذیرش پرستاری در منزل ثمین

ارزش های پرستاری در منزل ثمین چیست؟

ما در تمام کارهایی که انجام می دهیم بر اساس ارزش های اصلی خود عمل می‌کنیم .ما آینده نگر، قابل اعتماد و در بحران، دلسوز و همراه هستیم. ما مشتری مدار و تیمی متمرکز و دائماً در حال نوآوری هستیم تا برای برتری بالینی تلاش کنیم. ما دائماً در حال بهبود هستیم، چه این که سیستم‌های جدید را پیاده‌سازی وبکارگیری کنیم یا تیم و خدمات خود را ارتقا دهیم.

چه یک شرکت خصوصی یا دولتی باشید و نیاز به اطمینان از سلامت کارمندان خود داشته باشید، و یا با داشتن یکی از اعضای خانواده‌تان که نیاز به مشاوره، جابه‌جایی، مراقبت و پرستاری دارید. می‌توانید از مشاوران، تکنسین ها، پیراپزشکان، پزشکان و پرستاران ما که آماده هستند تا بهترین خدمات خود را به شما ارائه دهند استفاده کنید.

چرا پرستاری در منزل ثمین؟

حرفه ای و قابل اعتماد

پرستاری در منزل ثمین به ارائه خدمات درجه یک افتخار می کند. ما واقعاً به کاری که انجام می‌دهیم اهمیت می‌دهیم و به آن عشق می‌ورزیم، در واقع با دریافت پیام های افرادی که به ما می‌گویند کارمان را بخوبی انجام می‌دهیم، پیشرفت می‌کنیم. ما توسط تیمی از متخصصین تاسیس، پشتیبانی و هدایت می شویم.

کادر پرستاری در منزل ثمین

کادری خوش برخورد و متخصص

بزرگترین نقطه قوت ما کار تیمی است. ما عاشق انجام کارهای دقیق و سخت هستیم. از گزارش‌های لحظه آخری تا اعزام تعداد زیادی امدادگر، مراقب، پرستار و پزشک تا ارائه خدمات فشرده و انبوه در دوران همه گیری کرونا. ما در ثمین تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به موقع و با هزینه مناسب خدمات سلامت را در منزل و محل شما ارائه دهیم. ما برای هر کسی که به دنبال انتقال بیمار، تیم پزشکی، پرستاران ویژه و سایر خدمات سلامت در منزل است، مشاوره رایگان و خدمات با کیفیت ارائه می‌دهیم. به تیم متخصصین ثمین+ بپیوندید.

مرکز خدمات درمانی و پرستاری در منزل ثمین

موقعیت ایده آل

دفتر مرکزی ما در تهران، فقط چند دقیقه از بزرگراه‌های اصلی شهر واقع شده است که امکان پاسخگویی و خدمت رسانی سریع به تمام نقاط تهران را به ما می‌دهد. ما به طور گسترده با اکثر بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، کلینیکی و آزمایشگاه‌ها کار می‌کنیم و با آن مراکز تخصصی ارتباط نزدیک داریم.

با اولین تماس بهترین مشاوره، خدمات و پشتیبانی را از کارشناسان ما دریافت کنید.
تماس بگیرید

پروانه بهره برداری مرکز مشاوره و ارائه مراقبت های پرستاری در منزل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.

مجوز و پروانه خدمات پرستاری در منزل
مجوز و پروانه خدمات پرستاری در منزل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  • ارائه گواهی به بیمه های تکمیلی جهت خدمات پرستاری در منزل
  • امکان استفاده از دفترچه بیمه برای انجام آزمایشات تشخیصی
  • بزودی بیمه های معتبر تحت پوشش خدمات مراقبتی و پرستاری این مرکز قرار می گیرند.

وب سایت و اپلیکیشن مرکز ثمین توسط تیم متخصص توسعه وب طراحی، پیاده سازی و به روز رسانی می گردد.

مدیر فنی وب سایت جهت ارسال بازخورد، مشکلات سایت و پیشنهادات: آقای سید حمید رضا مصطفوی کاشانی با شماره تماس: 09122483296

در اینستاگرام ثمین را دنبال کنید...

خدمات سلامت در منزل