مراقب و همراه بیمار

مراقب بیمار در منزل

همراه بیمار در بیمارستان و منزل ( 24 ساعته )

همراه و مراقب بیمار فقط با یک تماس

تماس با اپراتور

مراقب و همراه بیمار کیست؟

فردی که در بیمارستان بستری می‌شود، به نگهداری و مراقبت ویژه نیاز دارد. اما به علت این که بیمارستان‌ها معمولا با کمبود پرستار مواجه هستند، نمی‌توانند به‌ صورت دائم کنار بیماران باشند و نیازهای آن‌ها را بلافاصله برآورده کنند. به همین دلیل حضور همراه بیمار در بیمارستان الزامی است.

مراقب و همراه بیمار

همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان

همدم بیمار می‌تواند همواره در کنار بیمار باشد و وضعیت و روند بهبودی او را چک کند. حضور همیشگی او باعث می‌شود که در شرایط اضطراری و اورژانسی بتواند اقدامات به‌ موقع و مفیدی انجام دهد و آرامش و راحتی را به بیمار و خانواده او بازگرداند. یک همراه بیمار در منزل نیز می‌تواند عملکرد قابل‌ توجهی داشته باشد و با تجربه و تخصص خود، روند بهبودی بیمار را تسریع کند.

چرا به همراه بیمار در بیمارستان نیاز داریم؟

 

همراه بیمار در بیمارستان، مطابق با اصول پرستاری و با توجه به دستورالعمل‌های کادر درمان از بیمار نگهداری و مراقبت می‌کند و می‌تواند نقش همدم بیمار را نیز بر عهده داشته باشد تا با همدلی و همراهی خود بتواند به بیمار قوت قلب بدهد و در نبود خانواده زمینه آرامش او را فراهم کند. اما وجود یک فرد ماهر و باتجربه به عنوان پرستار بیمار در منزل و بیمارستان می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

آیکون آمبولانس خصوصی

احتمال آسیب به بیمار و همراه بیمار

فردی که از بیمار مراقبت می‌کند، اگر با اصول اولیه نگهداری و مراقبت از بیماران آشنایی نداشته باشد، نه‌ تنها برای بیمار مفید نیست، بلکه ممکن است خود و بیمار را در معرض آسیب قرار دهد.

آیکون تکنسین امبولانس

کمبود نیروی پرستار در بیمارستان‌ها

همان طور که در مقدمه اشاره کردیم، یکی از دلایل نیاز به همراه بیمار این است که تعداد پرستاران نسبت به تعداد بیماران در ایران، پایین‌تر از استاندارد جهانی است و به‌ همین دلیل برای بیماری که در بیمارستان بستری می‌شود، بهتر است یک نفر به‌ عنوان همراه بیمار، در کنار او باشد تا بتواند به خوبی از او مراقبت کند و به نیازهایش به سرعت پاسخ دهد.

انتخاب خدمات متنوع

مشغله کاری اعضای خانواده

در دنیای امروز، بسیاری از خانواده‌ها، مشغله کاری زیادی دارند و وقت آزاد کافی برای بودن در کنار بیمار خود و مراقبت از او در بیمارستان یا منزل را ندارند. اما از طرف دیگر، خانواده‌ها دوست دارند که بیمارشان در بهترین شرایط نگهداری شود تا هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورد. به همین دلیل از خدمات همراه بیمار در منزل یا بیمارستان استفاده می‌کنند.

خدمات گسترده سلامت و بهداشت

نداشتن مهارت و تجربه کافی همراهان بیمار

فردی که وظیفه همراه بیمار در بیمارستان یا منزل را به عهده دارد باید تا حدی از تجربه و تخصص لازم در این زمینه برخوردار باشد. بسیاری از خانواده‌ها چنین تخصص و تجربه‌ای را ندارند و نمی‌دانند چه مراقبت‌هایی از بیمار خود انجام دهند. به‌ همین جهت، استخدام یک همراه بیمار مجرب و ماهر، می‌تواند نگرانی خانواده‌ها را بابت ارائه خدمات باکیفیت پرستاری به بیمار خود، برطرف کند.

خدمات همراه بیمار در بیمارستان چیست؟

پرستار بیمار در منزل یا بیمارستان، در درجه اول وظیفه دارد که شرایط ایده‌آلی را برای مراقبت از بیمار در بیمارستان فراهم کند، تا در آن محیط، احساس راحتی بیشتری داشته باشد. در ادامه به برخی از خدمات همراه بیمار در بیمارستان اشاره می‌کنیم:

تغذیه بیمار بر اساس دستورالعمل تجویز شده از سوی پزشک معالج

بیدار ماندن همراه بیمارانی که در طول شب، بیدار هستند

تعویض پوشک بیمار یا خالی کردن کیسه ادرار و قرار دادن لگن در زیر بیمارانی که شرایط رفتن به دستشویی را ندارند.

یادآوری نوبت سرم، آمپول یا داروی بیمار به پرستاران شیفت

همراهی بیمار برای رفتن به آزمایشگاه، رادیولوژی و بخش‌های دیگر

ماساژ دادن دست و پای بیمارانی که برای مدت طولانی روی تخت بستری هستند و فعلا امکان حرکت و راه رفتن ندارند.

روحیه دادن به بیماران و منحرف کردن ذهن آن‌ها از درد و ناراحتی

مرکز خدمات درمانی و پرستاری در منزل ثمین

درخواست سریع همراه و مراقب بیمار در بیمارستان و منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

تفاوت همراه بیمار و پرستار بیمار چیست؟

شاید تصور کنید که همراه بیمار و پرستار بیمار یکی هستند. در صورتی‌ که این گونه نیست و آن‌ها تفاوت‌های بارزی با یکدیگر دارند. همراه بیمار فردی است که در بیمارستان یا منزل حاضر می‌شود و به بیمار در انجام کارهای شخصی و روزمره کمک می‌کند. همچنین می‌تواند به نوعی همدم بیمار باشد و روحیه او را بالا ببرد. همراه بیمار در بیمارستان یا منزل، مدرک رشته پرستاری ندارد و بر همه خدمات پرستاری مسلط نیست. به‌ همین دلیل، در مقایسه با پرستار، دستمزد کمتری دریافت می‌کند.

اما افرادی که خدمات پرستاری ارائه می‌دهند، دوره‌های آکادمیک مربوط به این رشته را گذرانده‌اند و آموزش‌های لازم برای پرستاری از بیماران را دیده‌اند. خدمات پرستار بیمار در مقایسه با همراه بیمار، حرفه‌ای‌تر و تخصصی‌تر است و به‌ همین دلیل دستمزد بالاتری نسبت به همراه بیمار دارد.

خدمات همراه بیمار

همراه بیمار در بیمارستان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

فردی که به‌ عنوان همراه بیمار استخدام می‌کنید، باید احساس آرامش و امنیت را به بیمار و سایر اعضای خانواده منتقل کند و موجب شود تا بیمار، روند بهبودی خود را سریع‌تر و به شکلی مطلوب طی کند. با وجود یک همدم بیمار کارآزموده، دیگر نگرانی بابت مراقبت از بیمار خود نخواهید داشت و می‌توانید با خیالی راحت به کارهای روزمره و حرفه‌ای خود رسیدگی کنید. اما همراه بیمار باید دارای یکسری از ویژگی‌ها باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بیمار را مطلع نگه دارد

بخش مهمی از مراقبت بیمار‌ محور، آگاه نگه‌ داشتن بیماران از چگونگی و پیشرفت سلامت آن‌ها است. برای انجام این کار، یک همراه بیمار در بیمارستان، به‌ طور معمول با بیماران در مورد وضعیت سلامتی، نتایج بالقوه و برنامه‌های درمانی مشورت می‌کند. شفاف ماندن در مورد وضعیت سلامتی آن‌ها می‌تواند باعث شود، بیماران احساس امنیت و اعتماد بیشتری نسبت به پرستار بیمار در منزل داشته باشند.

 

حس راحتی در بیمار ایجاد کند

بیمار باید در حین دریافت خدمات مراقبتی، احساس راحتی داشته باشد. یک همراه بیمار خوب با پرسیدن میزان درد بیماران، راحتی آن‌ها را بررسی، از تمیز بودن محل زندگی آن‌ها اطمینان حاصل می‌کند و به برآورده کردن نیازهای روزمره زندگی‌شان مانند حمام کردن و غذا خوردن که ممکن است برایشان دشوار باشد، کمک می‌کند.

 

اضطراب بیماران را تسکین دهد

در مراقبت از بیمار باید سلامت روان او در اولویت قرار گیرد. همراه بیمار در منزل برای کاهش هر گونه اضطرابی که بیماران ممکن است در حین درمان احساس کنند، به‌ طور منظم در مورد سلامت روان آن‌ها با افراد متخصص مشورت می‌کند و در مورد نگرانی‌هایی که در بیماران مورد درمان‌شان دارند، مانند زمان بهبودی یا هزینه درمان، با آن‌ها صحبت کند.

 

با خانواده بیمار به‌ خوبی ارتباط برقرار کند

خانواده‌ها نقش مهمی در بهبودی بیمار دارند، اما گاهی اوقات نمی‌دانند باید چه کاری برای عزیز خود انجام دهند. یکی از ویژگی‌های همراه بیمار این است که با خانواده بیمار ارتباط برقرار کند و آن‌ها را از حمایت‌های عاطفی و دیگر نیازهای بیمار آگاه سازد.

 

به بیماران کمک کند تا پس از بهبودی به زندگی عادی بازگردند

یک همراه بیمار خوب، با ارائه اطلاعات مهم پزشکی مانند داروها، نیازهای غذایی و برنامه‌های تمرینی به بیماران، در بازگشت آن‌ها به زندگی عادی، نقش تعیین‌ کننده‌ای دارد.

استخدام همراه بیمار چه مزایایی به همراه دارد؟

 

حضور یک همراه بیمار در بیمارستان یا منزل که باتجربه و حرفه‌ای باشد، می‌تواند مزایای فراوانی به همراه داشته باشد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

انتقال بیمار اعصاب و روان

تمرکز و کیفیت در ارائه خدمات

وقتی یک همراه بیمار استخدام می‌کنید، این موقعیت را فراهم می‌آورید که بیمار شما، به‌ صورت ویژه و اختصاصی، خدمات مراقبتی دریافت کند. همراه بیمار در بیمارستان یا منزل با در نظر گرفتن شرایط بیمار، تلاش می‌کند تا راحتی او را فراهم کند و تا جایی که امکان دارد از نگرانی‌هایش بکاهد. این تمرکز موجب می‌شود تا بیمارانی که همراه حرفه‌ای دارند، شرایط بهتری نسبت به دیگر بیماران داشته باشند.

همراه بیمار در بیمارستان

تسریع در بهبود بیماران

وقتی در کنار فرد بیمار، شخصی آموزش‌ دیده و حرفه‌ای باشد که به او کمک کند و نیازهایش را برآورده سازد، بیمار بهبودی خود را زودتر به دست می‌آورد. زیرا داروهای بیمار به موقع داده می‌شوند و دیگر نیاز نیست به تنهایی امور شخصی خود را انجام دهد.

حمل و جابجایی بیمار

کاهش هزینه‌های مراقبتی

شاید در وهله اول به‌ نظر برسد که استخدام یک همراه می‌تواند هزینه‌های زیادی را به شما تحمیل کند. اما اگر خوب فکر کنید، متوجه خواهید شد که این اقدام در هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد کرد. به این فکر کنید که اگر خودتان می‌خواستید از بیمار مراقبت کنید چه می‌شد. برای این کار باید از محل کار خود مرخصی می‌گرفتید. همین‌ طور لازم بود که امور شخصی و روزانه خود را کنار بگذارید تا بتوانید در کنار عزیزتان باشید.

ایمن و مناسب سازی محیط

دریافت طیف وسیعی از خدمات

شما به عنوان یک فرد مبتدی که اطلاعات کمی از نحوه مراقبت و نگهداری از بیمار دارید، نمی‌توانید خدمات شایسته‌ای به بیمار خود ارائه دهید و نیازهای او را برطرف کنید. اما یک همراه بیمار کارآزموده، با دانش و تجربه‌ای که در این زمینه کسب کرده، می‌تواند خیلی سریع نیازهای بیمار را شناسایی کند و خدمات مراقبتی خود را متناسب با نیازها و مشکلات او ارائه دهد و همچنین بیمار راحتی و آرامش خاطر بیشتری خواهد داشت.

درخواست فوری همراه و مراقب بیمار در بیمارستان و منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

اهمیت استخدام همدم بیمار سالمند

وقتی سن انسان بالا می‌رود، بیشتر در معرض بیماری‌های مختلف قرار می‌گیرد. به‌ همین دلیل سالمندان از اقشار آسیب‌پذیر جامعه به‌ شمار می‌آیند که به نگهداری و مراقبت بیشتری نیاز دارند. نگهداری از سالمند در خانه علاوه‌ بر مزایایی که دارد می‌تواند چالش‌هایی نیز به همراه داشته باشد. یکی از اصلی‌ترین این چالش‌ها این است که فرزندان و دیگر اعضای خانواده او ممکن است درگیر کار و زندگی شخصی خود باشند و نتوانند همیشه در کنار پدر یا مادر سالمند خود بمانند. از این رو استخدام یک همدم بیمار سالمند می‌تواند منافع زیادی برای او و خانواده‌اش به همراه داشته باشد.

نگهداری از سالمند در منزل توسط یک شخص آموزش‌دیده و باتجربه سبب می‌شود که او در محیطی که سال‌ها در آن زندگی کرده، بماند و از لوازم و وسایل شخصی خود استفاده کند. همچنین سالمند خدمات شخصی‌تری را دریافت خواهد کرد که کاملا منطبق با نیازهای اوست. بسیاری از سالمندان، دچار ضعف عضلانی شدید و ناتوانی در حرکت هستند. به‌ همین علت قادر نیستند که کارهای روزمره و شخصی خود را به تنهایی انجام دهند. بنابراین همراه بیمار در منزل باید بتواند با مهربانی و خوشرویی در انجام امور شخصی به او کمک کند، به صورتی‌ که عزت نفس فرد سالمند حفظ شود. همچنین همدم بیمار باید بتواند با فرد سالمند ارتباط عاطفی قوی ایجاد کند و صبورانه به حرف‌های او گوش دهد و با کلام خود به شخص سالمند آرامش دهد.

مراقبت از سالمندان در منزل

وظایف همدم بیمار سالمند چیست؟

در دنیای امروز به دلایل مختلف، بسیاری از سالمندان بیشتر اوقات در خانه تنها هستند و نیاز دارند، فردی همواره در کنارشان باشد تا با کمک آن‌ها بتوانند تنهایی خود را فراموش کنند و کارهای روزمره‌شان را انجام دهند. همدم بیمار سالمند، بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید برای کمک به سالمندان و رفع تنهایی‌شان انتخاب کنید. این افراد می‌توانند ارزیابی قابل قبولی از رفتار، سبک زندگی، بیماری‌ها و نیازهای سالمند داشته باشند و بر اساس آن‌ها برای او برنامه‌ریزی کنند. در این بخش مهم‌ترین وظایف همدم یک بیمار سالمند را بیان می‌کنیم.

 

پر کردن اوقات فراغت سالمندان

یکی از وظایف مهم و حساس همدم بیمار این است که بتواند برنامه‌ریزی دقیقی برای پر کردن ساعات بیداری سالمند داشته باشد. زیرا سالمندان خیلی سخت روال زندگی خود را تغییر می‌دهند. بنابراین همراه بیمار در منزل، باید خیلی آهسته و آرام‌آرام، تغییراتی را در زندگی روزمره سالمند ایجاد کند که باعث افزایش روحیه و ارتقا سلامتی او شود. برنامه‌هایی مثل طراحی و نقاشی، یادگیری زبان انگلیسی، یادداشت خاطرات روزانه، بافندگی، شیرینی‌پزی، آشپزی، مسافرت‌های گروهی با هم سن‌ و سالان، باغبانی، یوگا و تایچی می‌توانند نقش موثری در ارتقا سلامت و روحیه سالمندان داشته باشند.

 

کمک به حفظ قوای جسمانی

با افزایش سن، ماهیچه‌ها ضعیف می‌شوند، پوکی استخوان شروع می‌شود و توان حرکتی کاهش می‌یابد. اما همدم بیمار سالمند با انجام اقداماتی می‌تواند جلوی سرعت این روند را بگیرد. برنامه‌های ورزشی که متناسب با شرایط جسمی سالمندان باشند، یکی از گزینه‌های حفظ قوای جسمانی آن‌هاست. این تمرین‌ها می‌توانند شامل تمرین‌های آمادگی جسمانی، تعادلی، کششی و استقامتی باشند. همدم بیمار به سالمند کمک می‌کند تا این حرکات را انجام دهد و او را تشویق می‌کند تا تمرینات خود را کنار نگذارد.

 

کمک به حفظ قوای ذهنی

علاوه‌ بر حفظ قوای جسمی سالمندان، حفظ قوای ذهنی آن‌ها نیز مهم است. در دوران سالمندی، مغز شروع به کوچک شدن می‌کند و اگر اقدامات لازم صورت نگیرد، فرد سالمند دچار آلزایمر شدید می‌شود. یکی از اقداماتی که همدم سالمند انجام می‌دهد این است که به روش‌های مختلف، ذهن او را به کار می‌گیرد و سالمند را به چالش می‌کشد تا قوای ذهنی او حفظ شود. از جمله این اقدامات می‌توان به انجام بازی‌های فکری، حل جدول متقاطع و… اشاره کرد.

 

جلوگیری از بروز حادثه و آسیب‌دیدگی

یکی از مشکلات جدی که سالمندان ممکن است با آن مواجه شوند، آسیب‌دیدگی فیزیکی است. این آسیب‌دیدگی‌ها گاهی اوقات موجب شکستگی‌های شدید در نواحی مختلف بدن سالمندان می‌شود و حتی ممکن است باعث زمین‌گیر شدن او شوند. یکی از وظایفی که پرستار بیمار در منزل انجام می‌دهد، این است که مواظب راه‌ رفتن و جابه‌جا شدن سالمند است و به او کمک می‌کند. همچنین اشیائی که ممکن است باعث زمین‌ خوردن سالمند شوند را از سر راه او برمی‌دارد.

هزینه استخدام همراه بیمار در منزل چقدر است؟

وزارت بهداشت و نظام پرستاری به‌ عنوان متولی اصلی در تعیین حقوق و دستمزد همراه بیمار شناخته می‌شود و هر ساله فهرست هزینه استخدام آن‌ها را منتشر می‌کند. اما حقوق یک همراه بیمار در بیمارستان و منزل به عوامل مختلفی وابسته است که در ادامه به برخی از مهم‌ترین این عوامل اشاره می‌کنیم:

 

ساعات کاری

اصلی‌ترین عاملی که بر هزینه استخدام همراه بیمار تاثیر می‌گذارد، تعداد ساعاتی است که باید در کنار بیمار شما باشد و به او خدمت‌رسانی کند. برای مثال، برخی از بیماران باید چند روز در بیمارستان بستری باشند و خانواده آن‌ها نیاز به یک همراه بیمار دارند تا به صورت شبانه‌روزی در کنار عزیزشان باشد. یا این که یک خانواده برای فقط چند ساعت نیازمند یک همراه بیمار است. ممکن است برخی از همراهان بیمار نیز به دلیل این که بیمار در خانه دوران نقاهت خود را می‌گذراند، نیاز به یک پرستار بیمار در منزل نیز داشته باشند که به صورت شبانه‌روزی از او مراقبت و نگهداری کند یا این که چند ساعت در روز را به‌ صورت پاره‌وقت در کنار بیمار باشد. بنابراین هر چه ساعات کاری همراه بیمار بیشتر باشد، حقوق و دستمزد بیشتری خواهد داشت.

 

نوع خدمات مورد نیاز بیمار

اشاره کردیم که هر بیمار، نیازهای منحصر‌ به‌ فردی دارد. برای همین دستمزد همراه بیمار تا حدودی به نیازهای بیمار وابسته است. ممکن است یک بیمار فقط به فردی نیاز داشته باشد که یکسری مراقبت‌های ساده از او انجام دهد و با بیمار صحبت کند تا احساس دلتنگی و تنهایی نداشته باشد. اما بیمارانی هستند که نیاز به مراقبت‌های تخصصی دارند که به‌ طور حتم، حقوق همراه بیمار برای آن‌ها بالاتر است.

هزینه مراقب و همراه بیمار

برای این که دید شفاف‌تری نسبت به هزینه استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل داشته باشید به سوالات زیر پاسخ دهید:

آیا بیمار من فقط برای غذا خوردن و مصرف به‌ موقع دارو به همراه نیاز دارد؟

آیا بیمار من برای انجام وظایف شخصی مانند حمام کردن و رفتن به دستشویی به کمک نیاز دارد؟

آیا بیمار من که قادر به حرکت نیست یا دچار ضعف عضلانی شدید است، باید در رختخواب به‌ طور منظم جابه‌جا شود و برای اجابت مزاج، لگن زیر پای او قرار داده شود؟

 

پاسخ به این سوالات و سوالات مشابه، می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید تخمین بهتری از هزینه استخدام همدم بیمار داشته باشید. به شما توصیه می‌کنیم در هنگام استخدام آن‌ها، شرکت ارائه‌ دهنده این خدمات را در جریان وضعیت بیمار و شرایط و نیازهای او قرار دهید تا فردی را به شما معرفی کنند که بتواند به‌ خوبی از عهده مراقبت از بیمار بربیاید. این اقدام از بروز مشکلات ثانویه جلوگیری می‌کند و موجب می‌شود تا بیمار شما در بهترین شرایط، مراقبت و نگهداری شود.

 

فاصله محل کار تا محل زندگی همراه بیمار

یکی دیگر از عوامل تاثیر‌گذار در حقوق و دستمزد همراه بیمار در منزل، فاصله محل زندگی او با محلی است که قرار است خدمات پرستاری به بیمار ارائه دهد. محل خدمت‌رسانی همراه بیمار ممکن است در خانه یا بیمارستان باشد. هر چه فاصله محل خدمت از محل زندگی همراه بیمار دورتر باشد، به‌ طور حتم باید هزینه بیشتری را برای ایاب و ذهاب او بپردازید. عواملی که ذکر کردیم، مهم‌ترین عوامل در تعیین حقوق و دستمزد همراه بیمار هستند. برای این که از هزینه دقیق استخدام همراه بیمار آگاه شوید، با ما در مرکز خدمات درمانی ثمین تماس بگیرید.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم تا در مورد همراه بیمار در بیمارستان و منزل به‌ طور مفصل صحبت کنیم و آن را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهیم. موسسات مختلفی خدمات همراه بیمار در منزل را ارائه می‌دهند. اما خدمات همه آن‌ها دارای کیفیت یکسانی نیست. از این‌ رو لازم است تا قبل از هر گونه اقدامی برای استخدام پرستار بیمار در منزل یا بیمارستان، تحقیقات کاملی درباره موسسه مورد نظر انجام دهید. مرکز خدمات پرستاری و مراقبتی ثمین با سال‌ها تجربه و بهره‌مندی از پرسنل متخصص، متعهد و باتجربه می‌تواند بهترین خدمات همراهی و مراقبت از بیماران را در بیمارستان یا منزل به شما ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

همراه و مراقب بیمار در بیمارستان و منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

سوالات متداول در مورد همراه و مراقب بیمار

کمک در جابه‌جایی بیمار، نظارت بر تجویز دارو، اطلاع‌رسانی وضعیت بیمار به پزشک و پرستاران از جمله وظایف همراه بیمار است.

بله، از جمله وظایف همراه بیمار در بیمارستان‌ها علاوه بر مراقبت و نگهداری بیمار، جمع‌آوری نمونه‌های آزمایشگاهی و انجام کارهای اداری بیمارستان است.

تمام نیروهایی که تحت عنوان همراه بیمار در بیمارستان یا منزل فعالیت می‌کنند احراز هویت شده‌اند و مدارک شناسایی‌شان نزد ما وجود دارد، تمامی افراد سابقه کار داشته و دوره‌های آموزشی لازم را گذرانده‌اند.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان یا منزل بستگی به خدمات مورد نیاز بیمار و تعداد ساعاتی که نیاز به حضور همراه دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با ما تماس بگیرید.

اولین سوالی که از شما برای استخدام در زمینه مراقبت از بیمار در منزل و بیمارستان پرسیده می‌شود این است که می‌توانید تعویض پوشک انجام دهید یا برای بیمار لگن بذارید و معمولا از نظر همراه بیمارها در بیمارستان و منزل این قسمت را اگر نتوانید انجام دهید کلا نمی‌توانید همراه بیمار شوید.

در صورت تمایل بله ولی جز شرح وظایف‌شان نیست و همان طور که از اسمش مشخص است موظف هستند فقط در خود بیمارستان بیمار را همراهی کنند.

مناطق تحت پوشش درخواست همراه و مراقب بیمار در منزل و بیمارستان در تهران

ویرایش محتوا

سونداژ در منزل برای دسترسی بهتر بیماران گرامی در تمامی مناطق 22 گانه تهران پشتیبانی می‌شود. پایگاه‌های ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به ساکنین مناطق شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال و مرکز تهران ارائه دهند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و در تهرانپارس، منطقه 4 و منطقه 8 یا محدوده نارمک کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و پیروزی کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

مرکز ما در غرب تهران در مناطق گسترده 2، 5، 21 و 22 مانند محدوده گیشا، سعادت آباد، مرزداران، شهرک اکباتان، یا ستارخان با دارا بودن متخصصین مجرب خود می‌تواند خدمات سونداژ در خانه را در ارائه دهد.

ویرایش محتوا

در شمال تهران با دسترسی نزدیک به منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 مانند محله‌های پاسداران، گیشا، ولنجک، ونک، فرمانیه، تجریش یا یوسف‌آباد آماده پاسخگویی به درخواست ساکنین محترم این مناطق به منظور سونداژ در منزل هستیم.

ویرایش محتوا

متخصصین ما در جنوب تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 و محله‌هایی مانند شهرری و… مشغول به خدمت‌رسانی جهت سونداژ در منزل می‌باشند.

خدمات سلامت در منزل