مامایی

خدمات مامایی

خدمات مامایی در منزل (24ساعته)

خدمات مامایی در منزل فقط با یک تماس

تماس با اپراتور

مامایی

ماما یا کارشناس مامایی، یک متخصص بهداشتی است که برای حمایت و مراقبت از زنان در دوران بارداری، درد زایمان و زایمان آموزش دیده است. ماما به شما کمک می‌کند تا در دوران بارداری، سالم بمانید و زایمان راحتی داشته باشید. کارشناس مامایی همچنین در چند هفته اول پس از تولد، از شما و کودکتان مراقبت می‌کند. او راه‌حل‌هایی را به کار می‌گیرد تا از عوارض دوران بارداری و تولد به میزان قابل‌ توجهی بکاهد و سلامت و رفاه مادر و نوزاد را ارتقا دهد. به دلیل اهمیت این موضوع، در این مقاله قصد داریم در مورد خدمات مامایی صحبت کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

مامایی در منزل

مامایی چیست و ماما کیست؟

ماما

مامایی شامل ارائه خدمات مراقبتی در دوران بارداری، زایمان و دوره پس از زایمان است، همچنین شامل حمایت از سلامت جنسی و باروری، سلامت زنان و خدمات تنظیم خانواده و مراقبت‌های قبل از بارداری نیز می‌شود. ماما یک متخصص دارای مجوز است که مراقبت‌های اولیه را به زنان باردار در طول بارداری، درد زایمان، زایمان و دوره پس از زایمان ارائه و آموزش می‌دهد. ماماها ممکن است اولین نقطه ورود به خدمات زایمان باشند و مسئولیت کامل تصمیمات بالینی و مدیریت مراقبت از زنان باردار را در محدوده فعالیت و علم خود بر عهده دارند. یک ماما معمولا یک دوره کارشناسی دانشگاهی چهار ساله را تکمیل می‌کند که طیف گسترده‌ای از موضوعات مرتبط با خدمات مامایی، اخلاق و مهارت‌های بالینی را پوشش می‌دهد.

اگر باردار هستید و قصد زایمان در یک زایشگاه عمومی را دارید، ماماها بیشترین مراقبت‌ دوران بارداری را به شما ارائه خواهند کرد. همچنین ممکن است در طول قرار ملاقات خود با یک متخصص زنان و زایمان، به یک ماما معرفی شوید. از طرف دیگر اگر قصد زایمان در خانه را دارید، در طول بارداری خود با کارشناس مامایی در منزل ملاقات خواهید داشت. ماما در دوران بارداری معمولا اقدامات زیر را انجام می‌دهد:

مامایی

ماما در هنگام درد زایمان و زایمان خدمات مامایی زیر را ارائه می‌دهد:

اگر زایمان بدون عارضه در یک بیمارستان دولتی یا مرکز زایمان داشته باشید، کارشناس مامایی معمولا در هنگام زایمان و تولد نوزاد در کنارتان خواهد بود و به شما کمک می‌کند. در یک بیمارستان خصوصی، ماما، پزشک متخصص زنان و زایمان شما را از پیشرفت زایمان‌تان مطلع می‌کند و او را برای زایمان فرا می‌خواند. اگر زایمان خانگی را انتخاب کرده‌اید، ماما درد زایمان و زایمان شما را مدیریت خواهد کرد. همچنین در صورت بروز عوارضی که نیاز به مداخله پزشکی دارد، با اورژانس هماهنگ می‌کند تا شما را به بیمارستان ببرند.

مرکز خدمات درمانی و پرستاری در منزل ثمین

درخواست سریع خدمات مامایی
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

خدمات مامایی بعد از تولد نوزاد

ماما بلافاصله پس از زایمان، از شما و نوزادتان مراقبت خواهد کرد. ماما یا پزشک، شرایط شما را بررسی خواهند کرد که آیا خون زیادی از دست داده‌اید یا نیاز به بخیه دارید.

خدمات مامایی پس از زایمان شامل موارد زیر است:

زنان باردار پس از زایمان، وقتی به خانه می‌روند، ممکن است نیاز به یک ویزیت کارشناس مامایی در منزل داشته باشند.

پس از زایمان در خانه، ماما روزانه و برای چند روز به مادر مراجعه می‌کند. همچنین برخی از ماماها برای مشاوره مامایی تلفنی در چند هفته اول در دسترس خواهند بود.

ماما در منزل

کارشناس مامایی چه وظایف و مسئولیت‌هایی دارد؟

از وظایف کارشناس مامایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارشناس مامایی چه مهارت‌هایی باید داشته باشد؟

ماماها، متخصصین مراقبت‌های بهداشتی آموزش‌دیده‌ای هستند که نوزادان را در محیط‌های مختلف از جمله خانه، بیمارستان‌ها و مراکز زایمان به دنیا می‌آورند. آن‌ها همچنین مراقبت‌های قبل از زایمان و پس از زایمان را به زنان ارائه می‌دهند. ماماها برای انجام وظایف خود و ارائه خدمات مامایی به طیف وسیعی از مهارت‌ها نیاز دارند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

کارشناس مامایی

مهارت‌های پزشکی

ماماها به مهارت‌های پزشکی خاصی نیاز دارند. آن‌ها باید زنان را در دوران بارداری و زایمان تحت‌ نظر داشته باشند، علائم حیاتی مادر و جنین را بررسی کنند، بر ضربان قلب جنین نظارت داشته باشند، وضعیت نوزاد و سلامت مادر را ارزیابی کنند. آن‌ها باید به هر گونه عارضه توجه کنند و درمان مناسب را برای آن ارائه دهند. اکثر ماماها در صورت لزوم اپیزیوتومی را نیز انجام می‌دهند و محل برش را بعد از زایمان بخیه می‌زنند. کارشناسان مامایی دارای مجوز، در صورت نیاز می‌توانند دارو تجویز کنند.

 

مهارت‌های ارتباطی قوی

ماماها علاوه بر ارائه خدمات مامایی به مهارت‌های ارتباطی خوب و سطح بالا نیاز دارند. آن‌ها باید نگرانی‌ها و خواسته‌های والدینی که از آن‌ها مراقبت می‌کنند را درک کنند و به زوج‌ها درباره بارداری و زایمان آموزش دهند. کارشناسان مامایی همچنین باید با سایر متخصصین مراقبت‌های بهداشتی، از جمله پزشکان و پرستاران و تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی ارتباط داشته باشند تا در صورت بروز موارد اضطراری، هنگام زایمان در خانه، بتوانند خیلی سریع از آن‌ها کمک بگیرند.

 

انعطاف‌پذیری مناسب

ماماها باید انعطاف‌پذیر باشند، زیرا زایمان ممکن است در هر ساعتی از شبانه‌روز و یا در روزهای تعطیل اتفاق بیفتد. آن‌ها همیشه نمی‌توانند با یک برنامه ثابت کار کنند. علاوه بر این، برخی از زایمان‌ها سریع هستند، اما برخی دیگر ساعت‌ها طول می‌کشند، بنابراین ماماها باید برنامه‌های انعطاف‌پذیری برای ارائه خدمات مامایی داشته باشند. آن‌ها همچنین باید در پاسخ به نیازهای والدین با پیشینه‌های مختلف و تمایلات گوناگون در مورد تولد فرزندشان انعطاف‌پذیر باشند. به‌ عنوان مثال، برخی از والدین می‌خواهند که افراد زیادی در هنگام تولد فرزندشان حضور داشته باشند، در حالی‌ که برخی دیگر خواهان حفظ حریم خصوصی خود هستند. برخی از زنان باردار، خواهان زایمان طبیعی هستند، در حالی‌ که برخی دیگر از سزارین استقبال می‌کنند.

خدمات زایمان

حفظ خونسردی در مواقع اضطراری

در حالی‌ که بیشتر زایمان‌ها مانند زایمان‌های کم‌خطر به آرامی انجام می‌شوند، اما موارد اورژانسی ممکن است اتفاق بیفتد. کارشناسان مامایی باید در مواقع اضطراری، آرامش خود را حفظ کنند و خیلی خوب عکس‌العمل نشان دهند و در عین‌ حال تا آنجا که می‌توانند به والدین نگران اطمینان خاطر و آرامش دهند. آن‌ها همچنین باید در مواقع اضطراری با سایر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، ارتباط شفاف داشته باشند و در این مواقع به‌ عنوان بخشی از یک تیم به خوبی عمل کنند. ماماها باید بتوانند استرس خود را مدیریت کنند و نگذارند این استرس بر کارشان تاثیر منفی داشته باشد.

 

تفکر سریع

از آنجایی‌ که شرایط اورژانسی ممکن است، ناگهان اتفاق بیفتند، ماماها باید سریع فکر کنند. زایمان بدون خطر ممکن است در عرض چند دقیقه، به یک موقعیت تهدید کننده زندگی تبدیل شود و ماماها باید در چنین شرایطی فورا و به‌ طور مناسب عکس‌العمل نشان دهند. آن‌ها باید عوامل متعددی را بسنجند و در مواقع اضطراری سریع تصمیم بگیرند و برای جلوگیری از فاجعه، قاطعانه عمل کنند.

درخواست فوری ماما
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

مزایای استفاده از خدمات مامایی چیست؟

آیا در نظر دارید از یک ماما به‌ عنوان بخشی از تیم زایمان خود استفاده کنید؟ ما شما را تشویق می‌کنیم! ماماها در دوران بارداری، زایمان و مراقبت‌های پس از زایمان، نقش ارزشمندی ایفا می‌کنند. آن‌ها به اصطلاح در «هنر تولد» آموزش دیده‌اند و حمایت و تشویق آن‌ها می‌تواند به کاهش استرس درونی و فیزیکی مادر در حین زایمان کمک کند. ما در مرکز خدمات درمانی ثمین مفتخریم که تیمی از بهترین و باتجربه‌ترین کارشناسان مامایی را در کنار خود داریم و زنان را تشویق می‌کنیم تا از خدمات مامایی برای مراقبت‌های قبل و بعد از زایمان خود استفاده کنند. اگر هنوز برای استخدام کارشناس مامایی در منزل تردید دارید، ما دلایلی برای شما می‌آوریم که می‌توانند قانع‌کننده باشند.

خدمات مامایی در منزل

با خدمات مامایی در منزل در دوران بارداری مراقبت‌های منظمی خواهید داشت

مراقبت‌های دوران بارداری بسیار ضروری است. ویزیت کارشناس مامایی در منزل قبل از زایمان، رشد جنین را دنبال می‌کند، سلامت شما را زیر نظر دارد و به شما کمک می‌کند تا برای زایمان آماده شوید. ماماها واجد شرایط ارائه مراقبت‌های دوران بارداری هستند. هنگامی که از خدمات مامایی استفاده می‌کنید، مراقبت‌های کامل دوران بارداری را با یک تماس شخصی دریافت خواهید کرد. در این حالت شما فقط یک بیمار نیستید، بلکه فردی هستید که نیازها، سوالات و اهداف منحصر‌به‌فردی برای خانواده خود دارید. ماماهای مرکز خدمات درمانی ثمین، وقت می‌گذارند تا شما و همسرتان را به خوبی بشناسند. در طول بارداری، ما به شما کمک می‌کنیم تا برنامه زایمان خود را به بهترین شکل اجرا کنید. این برنامه شامل ملاحظاتی مانند محل زایمان و نوع زایمان نیز خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان مامایی با ما تماس بگیرید.

 

به احتمال زیاد زایمان طبیعی رضایت‌بخشی را تجربه می‌کنید

در سال‌های اخیر، مداخلات زایمان در بیمارستان در حال افزایش است. از نظر آماری، زنانی که از خدمات مامایی استفاده می‌کنند، نرخ بسیار کمتری برای مداخلات رایج مانند القای زایمان و سزارین دارند. هر چه بیشتر در مورد اثرات طولانی‌مدت بسیاری از این مداخلات بدانید، بیشتر متوجه می‌شوید که چقدر این مداخلات می‌توانند اثرات منفی بر سلامت مادر و کودک پس از تولد داشته باشند. به‌ عنوان مثال، پیتوسین که یک هورمون مصنوعی برای القای زایمان است، مانع از ترشح طبیعی اکسی‌توسین و سایر هورمون‌های طبیعی زنان باردار می‌شود که برای کاهش درد، ایجاد پیوندهای قوی‌تر بین مادر و نوزاد و کمک به شیردهی طراحی شده‌ است. ماما به شما کمک می‌کند تا در حین زایمان، کمتر تحت‌ فشار قرار بگیرید و نیازی به مداخلات زایمان نداشته باشید.

 

با خدمات مامایی هزینه‌های زایمان خود را کاهش می‌دهید

استفاده از خدمات مامایی می‌تواند هزینه‌های پزشکی شما را به شدت کاهش دهد، به‌ خصوص اگر کارشناس مامایی در منزل به شما کمک کند، از مداخلات غیرضروری که هزینه‌های اضافی زیادی را به کل هزینه‌های زایمان شما تحمیل می‌کند، اجتناب خواهید کرد.

مراقبت های دوران بارداری

ویزیت‌های طولانی‌تری در زمان بارداری خواهید داشت

ماماها فقط برای مراقبت از زنان باردار و نوزادان آن‌ها حضور دارند. بنابراین، آن‌ها می‌توانند زمان بیشتری را در طول ویزیت‌های دوران بارداری به مراجعین خود اختصاص دهند. این امر می‌تواند به شما کمک کند تا در طول ماه‌های منتهی به زایمان، یک رابطه قوی ایجاد کنید و این پیوند زمانی که در اتاق زایمان در کنار هم باشید، نتیجه خواهد داد.

 

در نحوه زایمان خود آزادی بیشتری دارید

تجربه زایمان با یک مامای همراه، به شما این امکان را می‌دهد که وضعیت‌های مختلفی را برای زایمان خود آزمایش کنید، از حالت ایستاده و نشسته گرفته تا حالت چمباتمه. همچنین اگر یک مرکز زایمان را برای تولد فرزند خود انتخاب کردید، ممکن است گزینه زایمان در آب را نیز در اختیار داشته باشید. البته تا زمانی که زایمان نکنید، هرگز نمی‌دانید، کدام موقعیت برای شما و کودک‌تان مناسب‌تر است. با این حال، ماما برای کمک، راهنمایی و حمایت شما در کنارتان خواهد بود.

 

از توجه اختصاصی برخوردار می‌شوید

 اگر خدمات مامایی را انتخاب کنید، به احتمال زیاد توجه بی‌نظیر یک حامی زایمان حرفه‌ای و آموزش‌دیده را تجربه خواهید کرد که می‌تواند استرس شما را بسیار کمتر کند. همچنین کارشناس مامایی در طول مدت زایمان می‌تواند به سوالات شما پاسخ دهد.

مامایی و زایمان

پس از زایمان حمایت می‌شوید

بسیاری از مادران که تازه فارغ شده‌اند، حدود شش هفته پس از زایمان خود، برای معاینه به پزشک زنان و زایمان مراجعه می‌کنند. اما بارداری، درد زایمان، زایمان و یادگیری مراقبت از نوزاد، در مدت زمان کوتاهی، تغییرات زیادی را در زندگی زنان ایجاد می‌کند. ماماها سلامت جسمی و روانی شما را در هر مرحله در اولویت قرار می‌دهند. پس از تولد نوزاد، آن‌ها همچنان با شما در تماس هستند. کارشناس مامایی در منزل روش‌های شیردهی صحیح را همراه با پیشنهاداتی برای یک زندگی سالم در حین بهبودی زایمان به شما ارائه می‌کند. برای زنانی که حاملگی‌های کم‌خطر دارند، بهره‌مندی از خدمات مامایی مزایای زیادی به همراه دارد. اگر در مورد استخدام کارشناس مامایی در منزل کنجکاو هستید، همین الان با شماره مامایی مرکز خدمات درمانی ثمین تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را در این زمینه به شما ارائه دهند.

ماما بهتر است یا متخصص زنان؟

اگر می‌پرسید «ماما بهتره یا متخصص زنان»، باید به شما بگوییم، انتخاب این‌ که چه کسی نوزاد شما را به دنیا می‌آورد، یک تصمیم کاملا شخصی است. اگر می‌خواهید بین یک ماما و متخصص زنان یکی را انتخاب کنید، لازم است به سوالات زیر پاسخ دهید.

آیا زایمان طبیعی اولویت شماست؟

به‌ عنوان یک حرفه، ماماها حامیان سرسخت زایمان طبیعی هستند. پزشکان متخصص زنان ممکن است حامی آن باشند یا نباشند. در صورتی‌ که می‌خواهید فرزند خود را با عمل سزارین به دنیا بیاورید، بهتر است به سراغ متخصص زنان بروید. اما اگر زایمان طبیعی برای‌تان مهم است، شاید استفاده از خدمات مامایی، حمایت بیشتری در این زمینه از شما انجام دهد.

آیا می‌خواهید در طول زایمان خود، فردی به‌ عنوان مراقب همراه‌تان باشد؟

ماماها حمایت زیادی به زنان باردار ارائه می‌دهند. آن‌ها در مقایسه با متخصص زنان، زمان بیشتری را با آن‌ها می‌گذرانند. بنابراین اگر به دنبال فردی هستید که برای حمایت و کمک به زنان باردار، آموزش دیده است، بهتر است ماماها را انتخاب کنید.

همراه زن باردار

برای مدیریت درد چه برنامه‌ای دارید؟

در بیمارستان و در هنگام زایمان، زنان باردار، درد زیادی را تجربه می‌کنند. از این‌ رو بسیاری از آن‌ها برای تسکین درد، درخواست اپیدورال می‌کنند. اما ماماها معمولا در ابتدا روش‌های بدون دارو را برای مدیریت درد به کار می‌گیرند. آن‌ها به دنبال تکنیک‌های مدیریت درد هستند که از روند زایمان طبیعی پشتیبانی می‌کند. این تکنیک‌ها ممکن است شامل دوش گرفتن، ماساژ، تکنیک‌های طب فشاری، هومیوپاتی، تغییر وضعیت یا امتحان کردن توپ زایمان باشد.

در بیمارستان چه اتفاقی خواهد افتاد؟

پزشکان متخصص زنان، پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌تری نسبت به کارشناسان مامایی دارند. برخی از پزشکان از بیماران خود می‌خواهند که روی تخت دراز بکشند تا موعد زایمان‌شان فرا برسد. در حالی‌ که ماماها عموما بیماران را تشویق به حرکت می‌کنند و همچنین به احتمال زیاد از نظارت متناوب به‌ جای مداوم استفاده می‌کنند. قبل از تاریخ زایمان با پزشک متخصص زنان خود صحبت کنید تا از روش او برای زایمان در بیمارستان مطلع شوید و اطمینان حاصل کنید که این روش با انتظارات شما مطابقت دارد.

آیا نیاز به حمایت و مشاوره بیشتری برای انتقال به دوران مادری دارید؟

ماماها مشاوره‌های زیادی برای تغذیه و ورزش و همچنین در مورد تغییرات عاطفی زنان، هنگامی‌که برای اولین بار مادر می‌شوند یا فرزند دیگری به دنیا می‌آورند، ارائه می‌دهند.

دوران بارداری

آیا بارداری پرخطری دارید؟

اگر دیابت دارید، دوقلو باردار هستید یا شرایط دیگری دارید که وضعیت شما را پرخطر می‌کند، باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید و در بیمارستان زایمان کنید. با این‌ حال، برخی از ماماها، بیماران پرخطر را در کنار متخصصان زنان و زایمان مدیریت می‌کنند. این بدان معناست که ممکن است در طول بارداری خود هم به ماما و هم به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید. این که چه کسی در نهایت نوزاد شما را به دنیا می‌آورد، احتمالا به شرایط پزشکی شما بستگی دارد. اگر برای فرزند اول خود سزارین کرده‌اید، خدمات مامایی ممکن است گزینه‌ مناسبی برای نوزاد دوم شما باشد، حتی اگر برای فرزند دوم نیز سزارین توصیه شده باشد. ماماها جراحی انجام نمی‌دهند، اما می‌توانید با پزشک متخصص زنان یا با کارشناس مامایی در منزل در مورد امکان زایمان طبیعی بعد از سزارین اولیه، صحبت کنید. در حال‌ حاضر، این که یک ماما یا یک متخصص زنان و زایمان بتواند زایمان طبیعی بعد از سزارین را پیشنهاد و انجام دهد، اغلب توسط خط مشی بیمارستان تعیین می‌شود.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد خدمات مامایی و وظایف و مزایای ماماها صحبت کردیم. کارشناس مامایی یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی دارای مجوز است که در طول دوران بارداری، در حین زایمان و حتی پس از زایمان از مادر و نوزاد حمایت می‌کند. ماماها در بارداری‌های کم‌خطر و زایمان طبیعی متخصص هستند. در صورت بروز عوارض یا در موارد حاملگی پرخطر، معمولا بیماران را به متخصص زنان و زایمان ارجاع می‌دهند. در سال‌های اخیر تقاضا برای دریافت خدمات مامایی در میان زنان باردار افزایش یافته است. خدماتی که ماماها ارائه می‌دهند، به ویژه پشتیبانی در دوران بارداری و پس از زایمان، باعث شده تا آن‌ها در بین زنان به ویژه آن‌هایی که می‌خواهند یک زایمان طبیعی در خانه یا در آب داشته باشند محبوبیت پیدا کنند. برای استخدام بهترین و مجرب‌ترین ماماها با مناسب‌ترین قیمت، با مرکز خدمات ثمین تماس بگیرید.

درخواست خدمات مامایی
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

سوالات متداول در مورد خدمات مامایی

قیمت اعزام ماما در منزل بستگی به خدماتی که برای خانم باردار ارائه می‌دهد دارد، برای مشاوره و قیمت ماما در منزل با مرکز پرستاری ثمین تماس بگیرید.

برخی از خانم‌هایی که نمی‌توانند به بیمارستان و کلینیک‌ها مراجعه کنند می‌توانند به راحتی تمامی خدمات پرستاری و پزشکی را در منزل خود دریافت کنند.

  • ارائه توصیه‌های لازم به بانوان باردار
  • راهنمایی بانوان در امر تنظیم خانواده
  • انجام تست در قبل تولد 
  •  تسکین درد
  • مشاوره و راهنمایی به خانم باردار
  • اطمینان از سلامت مادران و کودکان در طول مراحل زایمان
  • انجام عمل زایمان طبیعی

مناطق تحت پوشش درخواست خدمات مامایی در تهران

ویرایش محتوا

سونداژ در منزل برای دسترسی بهتر بیماران گرامی در تمامی مناطق 22 گانه تهران پشتیبانی می‌شود. پایگاه‌های ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به ساکنین مناطق شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال و مرکز تهران ارائه دهند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و در تهرانپارس، منطقه 4 و منطقه 8 یا محدوده نارمک کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و پیروزی کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

مرکز ما در غرب تهران در مناطق گسترده 2، 5، 21 و 22 مانند محدوده گیشا، سعادت آباد، مرزداران، شهرک اکباتان، یا ستارخان با دارا بودن متخصصین مجرب خود می‌تواند خدمات سونداژ در خانه را در ارائه دهد.

ویرایش محتوا

در شمال تهران با دسترسی نزدیک به منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 مانند محله‌های پاسداران، گیشا، ولنجک، ونک، فرمانیه، تجریش یا یوسف‌آباد آماده پاسخگویی به درخواست ساکنین محترم این مناطق به منظور سونداژ در منزل هستیم.

ویرایش محتوا

متخصصین ما در جنوب تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 و محله‌هایی مانند شهرری و… مشغول به خدمت‌رسانی جهت سونداژ در منزل می‌باشند.

خدمات سلامت در منزل