کمک بهیار

کمک بهیار

کمک بهیار در منزل ( 24 ساعته )

کمک بهیار در منزل فقط با یک تماس

تماس با اپراتور

کمک بهیار

هر جا که نیاز به مراقبت شخصی وجود داشته باشد، کمک‌بهیاران، آنجا هستند. آن‌ها در خانه‌های سالمندان، مراقبت‌های خانگی، آسایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراقبت‌های طولانی‌مدت و سایر موقعیت‌هایی که به خدمات مراقبتی نیاز دارند، فعالیت می‌کنند. کمک‌بهیاران به بیماران در هر سنی کمک می‌کنند تا ابتدایی‌ترین وظایف روزانه خود را انجام دهند. آن‌ها معمولا تحت نظارت یک پرستار دارای مجوز هستند و از آنجایی‌ که ارتباط روزانه گسترده‌ای با هر بیمار دارند، نقش کلیدی در زندگی آن‌ها ایفا می‌کنند و در به‌روز نگه داشتن پرستاران در مورد اطلاعات حیاتی بیماران، بسیار موثر هستند. به‌ همین دلیل در این مقاله می‌خواهیم در مورد استخدام کمک بهیار صحبت کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

استخدام کمک بهیار

کمک بهیار کیست؟

کمک بهیار

یک کمک‌بهیار، مراقبت‌های بهداشتی و پشتیبانی را به بیماران، در یک مرکز پزشکی یا در خانه ارائه می‌دهد. وظایف اصلی آن‌ها شامل ارائه کمک‌های فیزیکی اولیه به بیماران، تغذیه بر اساس نیازهای غذایی و ثبت علائم حیاتی آن‌هاست.

آن‌ها همچنین مسئول توجه به پیشرفت بیماران و ثبت مواد غذایی و مایعات دریافتی آن‌ها برای ارائه به پرستار هستند. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از خانواده‌ها برای مراقبت از بیماران خود به فکر استخدام کمک بهیار می‌افتند.

وظایف کمک بهیار چیست؟

یک کمک‌بهیار می‌تواند وظایف مختلفی را برای کمک به بیماران بر عهده بگیرد. بنابراین استخدام کمک بهیار این امکان را فراهم می‌کند که بار سنگین پرستاری، از دوش خانواده بیمار تا حد زیادی برداشته شود. کمک‌بهیار، مسئولیت‌های زیر را بر عهده دارد:

وظایف کمک بهیار

از وظایف دیگر کمک‌بهیاران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمک بهیار سالمند

برای استخدام کمک بهیار به چه مهارت‌هایی باید توجه کرد؟

اگر به فکر استخدام کمک بهیار هستید، باید بدانید که آن‌ها باید دارای یکسری مهارت‌ها باشند تا بتوانند از عهده انجام وظایف خود بربیایند. در ادامه به مهم‌ترین مهارت‌های کمک‌بهیاران موفق اشاره می‌کنیم.

مرکز خدمات درمانی و پرستاری در منزل ثمین

توجه کافی به جزئیات

کمک‌بهیاران باید به جزئیات، توجه کافی داشته باشند. آن‌ها روزانه با داده‌ها، نمودارها و فرم‌های حاوی صفحاتی از اطلاعات مربوط به سلامتی بیماران سر و کار دارند که باید بتوانند به‌ دقت آن‌ها را تفسیر کنند. آن‌ها همچنین باید به نشانه‌های غیرکلامی بیماران خود توجه زیادی داشته باشند و مراقب هر گونه تغییر در سلامت جسمی یا روانی آن‌ها باشند. در میان تمام حرفه‌های پرستاری، کمک‌بهیاران ارتباط بیشتر و طولانی‌تری با بیماران دارند و توجه به این جزئیات کوچک در مورد سلامتی بیمار، می‌تواند جان افراد را نجات دهد.

 

در هنگام استخدام کمک بهیار به مهارت‌های ارتباطی وی توجه کنید

برای استخدام کمک بهیار باید بدانید که ارتباط واضح و مستقیم برای او، یک امر کلیدی است. آن‌ها به‌ طور مستقیم با بسیاری از گروه‌های مختلف در ارتباط هستند. از بیماران و اعضای خانواده آن‌ها گرفته تا پزشکان، پرستاران، فیزیوتراپیست‌ها و مددکاران اجتماعی. به‌ همین‌ دلیل باید مهارت‌های ارتباطی قوی داشته باشند تا بدانند چگونه و چه زمانی به‌ طور موثر ارتباط برقرار کنند تا نیازهای منحصر به‌ فرد هر فرد را برآورده نمایند. به‌ عنوان مثال، آن‌ها ممکن است نیاز داشته باشند که به آرامی و با عبارات غیرمعمول صحبت کنند تا هنگام برقراری ارتباط با بیماران خود، بتوانند اطمینان و اعتماد آن‌ها را جلب کنند. یا این که با پزشکان و پرستاران، اغلب از اصطلاحات پزشکی استفاده کنند و حتی ممکن است خلاصه‌های پزشکی خاص را به آن‌ها ارائه دهند. همچنین داشتن مهارت‌های نوشتاری خوب نیز برای کمک‌بهیاران ضروری است، زیرا باید هنگام گزارش و مستندسازی جزئیات مربوط به سلامتی بیمار، یادداشت‌های واضح و مختصر بنویسند.

استخدام کمک بهیار

آشنایی با اصطلاحات پزشکی

از آنجایی که کمک‌بهیار، مجرای ارتباطی بین بیمار و تیم پزشکی است، باید اطلاعات بیماران را با استفاده از اصطلاحات پزشکی مناسب انتقال دهد تا پزشک بتواند یک برنامه مراقبت دقیق و موثر برای آن‌ها تنظیم کند. او باید عبارات تخصصی مربوط به عفونت‌ها، شرایط و اصطلاحات پزشکی عمومی را بداند تا از پروتکل‌های ایمنی مناسب پیروی کرده و به‌ طور موثر با سایر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی ارتباط برقرار کند.

 

صبوری شرط نخست استخدام کمک بهیار

هنگام استخدام کمک بهیار، میزان صبر و تحمل آن‌ها را ارزیابی کنید. صبور بودن یکی از مهارت‌های کمک‌بهیاران است که باید از آن بهره‌مند باشند، زیرا آن‌ها مسئول راحتی و مراقبت مداوم از بیماران هستند. کمک‌بهیاران معمولا به بیمارانی که ممکن است به دلیل مسائل پزشکی، کم‌حوصله و تحریک‌پذیر شده باشند، خدمت می‌کنند. در برخی موارد، بیماران مسن ممکن است ترسیده یا پرخاشگر بوده و یا به محیط اطراف خود و افرادی که سعی در کمک به آن‌ها دارند، مشکوک باشند. صبور بودن و حفظ رفتاری آرام و حمایتی، از مهارت‌هایی است که موجب می‌شود، کمک‌بهیاران بتوانند بهترین ‌مراقبت ممکن را بدون تشدید شرایط چالش‌‌ برانگیز به بیماران ارائه دهند.

 

همدلی و شفقت

همدلی و شفقت مهارت‌هایی هستند که برای هر نوع شغل مراقبت‌های بهداشتی، از جمله کمک‌بهیاری، جنبه حیاتی دارند. کمک‌بهیاران موفق همیشه از این دو ویژگی استفاده می‌کنند، به‌ خصوص هنگام کار در خانه‌های سالمندان. برای ارائه خدمات مراقبتی که واقعا تاثیر مفیدی بر بیماران داشته باشد، یک کمک‌بهیار باید نسبت به آنچه دیگران از سر می‌گذرانند، همدلی و همدردی داشته باشد تا بیماران احساس راحتی بیشتری کنند. این ویژگی‌ها به کمک‌بهیاران کمک می‌کند تا از نظر عاطفی با بیماران خود ارتباط برقرار و از آن‌ها حمایت کنند.

ویژگی های کمک بهیار

انعطاف‌پذیری

هر روز برای کمک‌بهیاران، روزی متفاوت است. بعضی از روزها آرام هستند، در حالی‌ که برخی دیگر می‌توانند بسیار چالش‌ برانگیز باشند. ممکن است از کمک‌بهیاران خواسته شود که در شیفت‌های آخر هفته کار کنند، شیفت‌ها را تغییر دهند یا ساعات بیشتری به کار بپردازند. برای استخدام کمک بهیار باید بدانید که کار روزانه با بیماران و افراد مسن، نیاز به انعطاف‌پذیری قابل‌ توجه دارد. یک روش یا رویکرد مراقبتی که برای یک بیمار موثر است، ممکن است برای بیمار دیگر جواب ندهد، بنابراین کمک‌بهیاران باید بر خلاقیت و انعطاف‌پذیری خود تکیه کنند تا با شخصیت‌های مختلف سازگار شوند. انعطاف‌پذیری مناسب، یک ویژگی ضروری برای هر کمک‌بهیار است.

 

خوش‌بینی

کمک‌بهیاران در طول روز، به ناگزیر با موقعیت‌های دشوار و گاهی منفی مواجه می‌شوند. با این‌ حال، مهم است که مشتاق و مثبت بمانند. به‌ طور حتم این خوش‌بینی به بیماران و همکاران آن‌ها منتقل می‌شود و به ایجاد یک محیط کلی سالم و شاد کمک می‌کند. به‌ علاوه، آن‌ها باید در هر موقعیتی، به دنبال بهترین‌ها باشند و نگذارند که روزهای بد آن‌ها را ناامید کند. این امر می‌تواند به ارتقاء سلامت روانی کلی و فرسودگی کمتر کمک‌بهیاران کمک کند.

درخواست سریع کمک بهیار
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

چرا استخدام کمک بهیار اهمیت دارد؟

پرستاران نقش مهمی در زندگی بیمار ایفا می‌کنند، با این‌ حال، بیشتر مردم اهمیت کمک‌بهیاران را نادیده می‌گیرند و تصور می‌کنند که نقش پرستاران و بهیاران یکسان است، در حالی‌ که این طور نیست. شغل کمک‌بهیاری از نظر عاطفی، جسمی و ذهنی سخت‌تر است، زیرا به بیماران کمک می‌کند تا زندگی خود را آسان‌تر و بهتر کنند. اگر هنوز در مورد اهمیت استخدام کمک بهیار شک دارید، در این قسمت با ما همراه باشید.

 

تاثیر مثبت استخدام کمک بهیار بر زندگی بیمار و همچنین خانواده آن‌ها

کمک‌بهیاران به‌ طور مستقیم با بیماران در تماس هستند و تقریبا شبانه‌روز وقت خود را با آن‌ها می‌گذرانند. آن‌ها با رفتار مهربانانه و دلسوزانه خود به نیازهای بیماران پاسخ می‌دهند و برای آن‌ها راحتی و آرامش فراهم می‌کنند. معمولا خانواده بیماران نسبت به نحوه درمان عزیزان‌شان در بیمارستان مضطرب هستند، اما یک کمک‌بهیار، با ارائه جزئیات در مورد وضعیت فعلی بیمار، آن‌ها را آرام می‌کند. همچنین وقتی خانواده بیمار با چشمان خود ‌می‌بینند که کمک پرستار با جان و دل، از بیمارشان مراقبت می‌کند، احساس آرامش و رضایت بیشتری دارند. اگر قصد استخدام کمک بهیار را دارید، حتما با مرکز خدمات درمانی ثمین تماس بگیرید. کمک‌بهیاران ما با دانش و تجربه‌ای که در این زمینه دارند، می‌توانند بهترین خدمات مراقبتی را به بیماران شما ارائه دهند.

 

کمک به انجام کارهای روزمره زندگی

کمک‌بهیاران آموزش می‌بینند تا به بیمار در رفع نیازها و مراقبت‌های اولیه روزانه کمک کنند. ملحفه‌های آن‌ها را عوض می‌کنند، به بیماران و سالمندان برای رفتن به رختخواب کمک می‌کنند، موهای آن‌ها را مرتب می‌کنند و دندان‌هایشان را مسواک می‌زنند و به توالت رفتن، حمام کردن و لباس پوشیدن آن‌ها کمک می‌کنند. به همین دلیل است که وظیفه کمک‌بهیاران از بیشتر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی سخت‌تر است. آن‌ها برای کمک به بیماران و ایجاد یک تغییر سریع و بهتر در زندگی آن‌ها، سخت تلاش می‌کنند.

کمک بهیار در منزل

کمک به پزشکان و سایر اعضای مراقبت‌های بهداشتی

کار کمک‌بهیاران، به بیمار یا اعضای خانواده او ختم نمی‌شود. آن‌ها همچنین به پزشکان و دیگر اعضای مراقبت‌های بهداشتی، با ارائه جزئیات در مورد وضعیت سلامت روزانه بیمار، کمک می‌کنند. این جزئیات شامل هر نوع اطلاعات از سوابق فشار خون و نرخ تنفس تا نظارت بر دمای بدن آن‌هاست. این امر باعث صرفه‌جویی در وقت پزشک می‌شود و او می‌تواند بیشتر بر روی درمان تمرکز کند تا تشخیص. همچنین استخدام کمک بهیار به پزشکان یا جراحان کمک می‌کند تا متوجه جزئیاتی باشند که ممکن است برای درمان بیمار مفید باشد. تماس مستقیم روزانه با پزشکان و سایر اعضای مراقبت‌های بهداشتی نیز به کمک‌بهیاران اجازه می‌دهد تا با آن‌ها روابط کاری ایجاد کنند و از آن‌ها بیاموزند.

 

بهبود تجربه بیمار

استخدام کمک بهیار، تجربه کلی بیمار را از نظر سلامت جسمی و روانی بهبود می‌بخشد. او به تعویض پانسمان بیمار کمک می‌کند و برای جلوگیری از عفونت، بررسی می‌کند که آیا زخم بیمار با گذشت زمان، بهتر شده است یا خیر. او همچنین به بیماران کمک می‌کند تا راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند و بتوانند هرچه سریع‌تر، این موقعیت را پشت سر بگذارند. 

کمک بهیار در بیمارستان

وظایف کمک بهیار در منزل چیست؟

یک کمک‌بهیار برای کمک به افرادی که نیاز به مراقبت‌های بهداشتی در خانه دارند، تحت نظارت یک پرستار آموزش می‌بیند. او به‌ عنوان چشم و گوش پرستار در خانه بیمار است و اطلاعات مربوط به سلامت بیمار را برای پرستار ارسال می‌کند. کمک‌بهیاران به نیازهای بهداشتی بیماران توجه می‌کنند و نیازهای روزمره زندگی آن‌ها را برآورده می‌سازند. کمک‌بهیاران به رفاه افراد، در زمانی که به آن‌ها نیاز دارند، می‌افزایند. هدف استخدام کمک بهیار در منزل این است که شما به‌ عنوان خانواده بیمار بتوانید شرایط خانه را تا حد امکان عادی نگه دارید و به کسانی که بیمار هستند، اجازه دهید، به جای نقل مکان به خانه سالمندان، در خانه خود بمانند.

ما در مرکز خدمات درمانی ثمین، شرایط سختگیرانه‌ای را برای استخدام کمک‌بهیاران در نظر می‌گیریم و با بررسی سوابق آن‌ها و انجام مصاحبه‌های گوناگون، بهترین‌ها را برمی‌گزینیم. به‌ همین‌ دلیل، کمک‌بهیارانی که با مرکز خدمات درمانی ما همکاری می‌کنند، جزء بهترین کمک‌بهیاران هستند. برای استخدام کمک بهیار در منزل با ما تماس بگیرید.

 

برخی دیگر از وظایف کمک بهیار در منزل به شرح زیر است:

وظایف کمک بهیار در منزل

درخواست فوری کمک بهیار
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

استخدام کمک بهیار چگونه است؟

راه‌های مختلفی برای یافتن یک کمک‌بهیار واجد شرایط وجود دارد. یکی از این راه‌ها تماس با مراکز معتبر ارائه‌دهنده خدمات درمانی در منزل است. هنگام انتخاب بهترین مرکز برای استخدام کمک بهیار، سوالات زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. برخی از مهم‌ترین سوالات شامل موارد زیر است:

از این مراکز بخواهید بسته اطلاعاتی خود را که خدمات، هزینه، جزئیات تماس و… را شرح می‌دهد، به شما ارائه دهند. این امر به شما کمک می‌کند تا اطلاعات را قبل از ملاقات با نماینده مرکز خدمات درمانی، بررسی کنید. مرکز خدمات درمانی ثمین، یکی از مراکز رسمی و معتبر ارائه‌ دهنده خدمات درمانی، افتخار دارد که در طول سال‌ها فعالیت خود، توانسته خدمات باکیفیتی به مشتریان خود ارائه دهد و رضایت آن‌ها را جلب کند. اگر به دنبال یک کمک‌بهیار باتجربه و حرفه‌ای هستید، با ما تماس بگیرید.

چگونه باید کیفیت کار یک کمک‌بهیار را ارزیابی کرد؟

بسیار ضروری است که قبل از استخدام کمک بهیار، کیفیت کار و سابقه او را بررسی کنید. برای این کار، باید جنبه‌های زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید شایسته‌ترین، قابل‌ اعتمادترین و متخصص‌ترین کمک‌بهیار را استخدام کنید. کمک‌بهیار باید:

کمک بهیار کودک

یک کمک‌بهیار خبره برای بیمار شما چه کاری انجام می‌دهد؟

کمک‌بهیاران از نزدیک با بیماران در ارتباط‌اند، از این‌ رو آن‌ها از نیازهای فیزیکی و همچنین نیازهای پنهان بیماران خود آگاه هستند. مهم‌تر از همه، کمک‌بهیاران به‌ طور مداوم برای راحتی بیماران خود تلاش می‌کنند. کمک‌بهیاران حرفه‌ای، پیچیدگی نیازهای هر بیمار را درک می‌کنند. همچنین آن‌ها می‌دانند که هر فرد نیازهای متفاوتی دارد، بنابراین برنامه مراقبتی خود را با توجه به ترجیحات و نیازهای بیمار اجرا می‌کنند.

کمک‌بهیاران با مشتریان و اعضای خانواده همراهی می‌کنند. گاهی اوقات ما فقط به حضور کسی نیاز داریم تا ما را آرام کند، به ما گوش دهد و به ما اجازه دهد، افکارمان را تصفیه کنیم. بدون شک، کمک‌بهیاران خبره این کارها را به خوبی انجام می‌دهند و از بیمار و خانواده او برای مقابله با این دوران سخت حمایت می‌کنند. شرح وظایف کمک بهیار در منزل، بسیار فراتر از وظایف فیزیکی است. آن‌ها یک رابطه قوی با بیماران خود ایجاد می‌کنند، زیرا در بیشتر مواقع، بیش از هر کس دیگری با آن‌ها هستند.

چه چیز دیگری باید در مورد استخدام کمک بهیار بدانیم؟

استخدام کمک بهیار واجد شرایط و خبره بسیار ضروری است، زیرا به‌ طور مستقیم بر مراقبت از عزیزان شما تاثیر می‌گذارد. از این‌ رو لازم است که نوع مراقبتی را که نیاز دارید، ارزیابی کنید و خدماتی را که می‌خواهید، فهرست نمایید. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که باید فردی را استخدام کنید که با شخصیت عزیز شما مطابقت داشته باشد. بهتر است قبل از استخدام کمک بهیار، شرح وظایف و مسئولیت‌های او را بنویسید و در مورد آن صحبت کنید. با این کار از هر گونه اتفاق ناگوار در آینده جلوگیری می‌شود. به همین‌ ترتیب، به بیمار یا سالمند خود اجازه دهید تا با کمک‌بهیار بالقوه خود ملاقات داشته باشد. در بیشتر موارد، این ملاقات و احوال‌پرسی، به ایجاد یک رابطه خوب بین این دو نفر کمک می‌کند. در صورت امکان، یک دوره آزمایشی دو هفته‌ای برای کمک‌بهیار منتخب تعیین کنید. این امر به شما کمک می‌کند، یکدیگر را بشناسید و به کمک‌بهیار این امکان را می‌دهد که مهارت‌های خود را در یک محیط واقعی نشان دهد.

سخن پایانی

ما معتقدیم که بهره‌مندی از یک کمک‌بهیار حرفه‌ای می‌تواند در زندگی عزیز شما معجزه کند. او می‌تواند به شما کمک کند تا بخشی از بار سنگین پرستاری را از روی دوش خود بردارید و به شما این امکان را می‌دهد که دوباره بخشی از زندگی عزیزتان باشید. برای این که بتوانید، عزیزتان را همراهی کنید، باید خودتان را خوب نگه دارید. به‌ همین‌ دلیل استخدام کمک بهیار خبره، یکی از راه‌های رسیدن به این هدف است. این بدان معنا نیست که شما شکست خورده‌اید، بلکه به این معنی است که می‌دانید چه چیزی برای شما و برای عزیزتان بهتر و سالم‌تر است. ما در مرکز خدمات درمانی ثمین آماده‌ایم تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات کمک‌بهیاری را با مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کمک‌بهیار در منزل و بیمارستان
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

سوالات متداول در مورد کمک بهیار

باید فردی را استخدام کنید که با شخصیت عزیز شما مطابقت داشته باشد. بهتر است قبل از استخدام کمک بهیار، شرح وظایف و مسئولیت‌های او را بنویسید و در مورد آن صحبت کنید. با این کار از هر گونه اتفاق ناگوار در آینده جلوگیری می‌شود.

کمک‌بهیاران حرفه‌ای، پیچیدگی نیازهای هر بیمار را درک می‌کنند. 

کمک‌بهیاران با مشتریان و اعضای خانواده همراهی می‌کنند. 

شرح وظایف کمک بهیار در منزل، بسیار فراتر از وظایف فیزیکی است. آن‌ها یک رابطه قوی با بیماران خود ایجاد می‌کنند، زیرا در بیشتر مواقع، بیش از هر کس دیگری با آن‌ها هستند.

به بیمار کمک می‌کند تا حرکت کند و راه برود و تا حد ممکن از نظر فیزیکی فعال باشد

به بیماران برای خوردن داروهای‌شان، یادآوری می‌کند

نبض و تعداد تنفس بیمار را بررسی می‌کند

خانه را از نظر ایمنی و راحتی بیمار آماده می‌کند و نظافت آن را انجام می‌دهد

وعده‌های غذایی بیمار از جمله رژیم‌های غذایی خاص را برنامه‌ریزی و آماده می‌کند

از بیمار و خانواده او حمایت عاطفی می‌کند

به بیماران از طریق گفتگوهای معنادار با آن‌ها، کمک می‌کند تا از نظر ذهنی سالم و هوشیار باشند

بیماران را سرگرم می‌کند تا روحیه خود را حفظ کنند 

یکی از راه‌های استخدام کمک بهیار تماس با مراکز معتبر ارائه‌دهنده خدمات درمانی در منزل است. مرکز خدمات درمانی ثمین، یکی از مراکز رسمی و معتبر ارائه‌دهنده خدمات درمانی، افتخار دارد که در طول سال‌ها فعالیت خود، توانسته خدمات باکیفیتی به مشتریان خود ارائه دهد و رضایت آن‌ها را جلب کند. اگر به دنبال یک کمک‌بهیار باتجربه و حرفه‌ای هستید، با ما تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش درخواست کمک‌بهیار در تهران

ویرایش محتوا

سونداژ در منزل برای دسترسی بهتر بیماران گرامی در تمامی مناطق 22 گانه تهران پشتیبانی می‌شود. پایگاه‌های ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به ساکنین مناطق شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال و مرکز تهران ارائه دهند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و در تهرانپارس، منطقه 4 و منطقه 8 یا محدوده نارمک کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و پیروزی کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

مرکز ما در غرب تهران در مناطق گسترده 2، 5، 21 و 22 مانند محدوده گیشا، سعادت آباد، مرزداران، شهرک اکباتان، یا ستارخان با دارا بودن متخصصین مجرب خود می‌تواند خدمات سونداژ در خانه را در ارائه دهد.

ویرایش محتوا

در شمال تهران با دسترسی نزدیک به منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 مانند محله‌های پاسداران، گیشا، ولنجک، ونک، فرمانیه، تجریش یا یوسف‌آباد آماده پاسخگویی به درخواست ساکنین محترم این مناطق به منظور سونداژ در منزل هستیم.

ویرایش محتوا

متخصصین ما در جنوب تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 و محله‌هایی مانند شهرری و… مشغول به خدمت‌رسانی جهت سونداژ در منزل می‌باشند.

خدمات سلامت در منزل