پرستاری در منزل

خدمات پرستاری و مراقبت یک حرفه در بخش مراقبت‌های بهداشتی است که بر مراقبت از افراد، خانواده‌ها و جوامع متمرکز شده است تا آن‌ها بتوانند به سلامت و کیفیت زندگی مطلوب دست یابند و آن را بازیابی کنند. این خدمات می‌تواند شامل پرستاری از کودک، سالمند یا بیمار باشد که برای هر کدام از آن‌ها نیاز به یکسری از مهارت‌ها و آموزش‌های تخصصی است. بنابراین اگر نیازمند خدمات پرستاری و مراقبت هستید، باید افرادی را انتخاب کنید که دارای تخصص و مهارت کافی در این زمینه بوده و از همه مهم‌تر قابل اعتماد باشند. زیرا قرار است مراقبت از عزیزان خود را به آن‌ها بسپارید و باید از بابت کیفیت خدمات و نحوه رفتار آن‌ها، آسوده‌خاطر باشید. به دلیل اهمیت این موضوع، قصد داریم تا در این مقاله در مورد انواع خدمات پرستاری در منزل صحبت کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

خدمات پرستاری و مراقبت یک حرفه در بخش مراقبت‌های بهداشتی است که بر مراقبت از افراد، خانواده‌ها و جوامع متمرکز شده است تا آن‌ها بتوانند به سلامت و کیفیت زندگی مطلوب دست یابند و آن را بازیابی کنند. این خدمات می‌تواند شامل پرستاری از کودک، سالمند یا بیمار باشد که برای هر کدام از آن‌ها نیاز به یکسری از مهارت‌ها و آموزش‌های تخصصی است. بنابراین اگر نیازمند خدمات پرستاری و مراقبت هستید، باید افرادی را انتخاب کنید که دارای تخصص و مهارت کافی در این زمینه بوده و از همه مهم‌تر قابل اعتماد باشند. زیرا قرار است مراقبت از عزیزان خود را به آن‌ها بسپارید و باید از بابت کیفیت خدمات و نحوه رفتار آن‌ها، آسوده‌خاطر باشید. به دلیل اهمیت این موضوع، قصد داریم تا در این مقاله در مورد انواع خدمات پرستاری در منزل صحبت کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

درخواست خدمات پرستاری و مراقبت فقط با یک تماس

کلیک کنید 02179215 📞

تماس اتوماتیک با اپراتور

خدمات پرستاری و مراقبت از کودک

یکی از خدمات پرستاری و مراقبت که از گذشته بسیار رایج بوده، پرستاری از کودکان در منزل است. یک پرستار کودک می‌تواند گزینه‌ای عالی برای خانواده‌هایی باشد که به دنبال مراقبت از نوزاد یا کودک خود به صورت تمام‌وقت یا پاره‌وقت در خانه هستند. برای والدینی که شغل‌شان دارای ساعات کار نامنظم یا شیفت‌های مکرر شبانه است یا این که برای کار مجبورند زیاد سفر کنند، استخدام پرستار کودک می‌تواند برایشان یک راهکار نجات‌بخش باشد. یک پرستار باتجربه و حرفه‌ای می‌تواند نقش مهمی را در خانواده‌های پرمشغله ایفا کند و در مراقبت و نگهداری از نوزاد یا فرزندشان، بار زیادی را از دوش مادر خانواده بردارد.

ویژگی‌های یک پرستار کودک خوب چیست؟

هر پرستار کودک ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد، اما اکثر آن‌ها باید دارای چند ویژگی کلیدی باشند:

اشتیاق

پرستار کودک باید از مراقبت از کودکان لذت ببرد و با انرژی مثبت و رفتار خوب و مشتاقانه با آن‌ها برخورد کند تا نشان دهد به کودکان تحت مراقبت خود علاقه‌مند است.

ابتکار

پرستار کودک ممکن است خیلی زود از جزئیات خانواده شما آگاه نشود، اما باید بتواند بچه‌ها را درگیر خود کرده و نیازهای آن‌ها را پیش‌بینی کند. او باید توانایی بازی را داشته باشد و بداند چگونه بچه‌ها سرگرم می‌شوند.

مسئولیت‌پذیری

پرستار باید بچه‌ها را به موقع به رختخواب ببرد و به وظایف کاری خود پایبند باشد. در نهایت، والدین باید بدانند که فرزندانشان نزد یک فرد وظیفه‌شناس هستند که به قوانین پایبند است. پرستار کودک باید به موقع حاضر شود، به تعهداتی که در قبال شما دارد احترام بگذارد و برای مسئولیتی که در قبال خانواده شما دارد ارزش قائل باشد.

حرفه‌ای بودن

نگهداری و مراقبت از کودکان، یک شغل واقعی است و باید جدی گرفته شود. پرستار باید قابل اعتماد، متعهد و دارای تجربه باشد. او باید کاری که انجام می‌دهد را به خوبی درک کند و آن را به عنوان یک شغل پیش پا افتاده که می‌تواند مقداری پول اضافه از آن به دست آورد، تلقی نکند.

وظایف پرستار کودک چیست؟

پرستاران کودک معمولا برای مراقبت، سرگرم کردن و آموزش کودکان استخدام می‌شوند، بنابراین وظایف اضافی مانند آشپزی یا نظافت خانه ممکن است در حیطه مسئولیت‌های آن‌ها نباشد. البته بهتر است در مورد اینکه از پرستار کودک چه انتظاری دارید و می‌خواهید چه وظایفی را بر عهده بگیرد، با او صحبت کنید. وظایف معمولی خدمات پرستاری و مراقبت  ازکودک عبارتند از:

وظایف اضافی پرستار کودک با نرخ دستمزد بالاتری همراه است و می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

اگر فرزندان شما به مراقبت‌های بسیار تخصصی نیاز دارند، ممکن است یک پرستار کودک حرفه‌ای برای شما مناسب‌تر باشد.

پرستار سالمند یکی از رایج‌ترین خدمات پرستاری و مراقبت

یک پرستار سالمند از افرادی مراقبت می‌کند که در سنین بالا هستند یا از بیماری‌هایی رنج می‌برند که معمولا افراد مسن درگیر آن هستند. در طی سال‌های اخیر، جمعیت سالمندان در حال افزایش بوده و تقاضا برای پرستاری از افراد سالمند در منزل نیز افزایش یافته است. پرستاران سالمندان، پرستارانی هستند که برای مراقبت از بیماران سالمند آموزش دیده‌اند و نیازهای سلامتی خاص آن‌ها را درک می‌کنند. این پرستاران، مراقبت‌های متمرکز بر بیمار را به یک جمعیت آسیب‌پذیر ارائه می‌دهند و این توانایی را دارند که کیفیت زندگی بیماران خود را تا حد زیادی بهبود بخشند. آن‌ها می‌دانند که بیماری‌هایی که در افراد جوان‌تر بی‌خطر است، می‌توانند برای یک فرد مسن جدی یا حتی تهدیدکننده باشد.

پرستاران سالمندان نه تنها از نیازهای جسمی بیماران خود مراقبت می‌کنند، بلکه مواظب سلامت روحی و روانی آن‌ها نیز هستند. آن‌ها باید بیمار خود را دوست داشته باشند و برای آن‌ها دلسوزی کنند، به خصوص اگر سالمند، بیشتر اوقات تنها باشد. این پرستاران باید بتوانند تشخیص دهند که چه زمانی سالمندان تحت استرس قرار می‌گیرند، تا بتوانند به موقع اقدامات لازم را انجام دهند.

 

از آنجایی که ظرفیت‌های ذهنی سالمندان ممکن است رو به کاهش باشد و نتوانند به طور مستقل در مورد سلامت و درمان خود تصمیم بگیرند، پرستار سالمند می‌تواند به عنوان حامی بیمار عمل کند و خانواده بیمار را در تصمیم‌گیری با سایر اعضای تیم مراقبت‌های پزشکی مشارکت دهد. او می‌تواند هم به سالمندان و هم به خانواده‌ آن‌ها مشاوره و راهنمایی دهد.

وظایف پرستار سالمند در منزل

وظایف پرستار سالمند در منزل به عنوان یکی از رایج‌ترین خدمات پرستاری و مراقبت معمولا شامل موارد زیر است:

مراقبت از بیمار

ارزیابی سلامت

حمایت از بیمار

استخدام پرستار در منزل و ارائه خدمات پرستاری و مراقبت به بیماران

اگر بیماری در خانه دارید که نیاز به مراقبت تمام‌وقت دارد، بهتر است به فکر استخدام پرستار در منزل باشید. زیرا اگر بخواهید به تنهایی از بیمار خود مراقبت کنید و مسئولیت آن را بر عهده بگیرید، ممکن است زمان کافی برای انجام فعالیت‌های شغلی و شخصی خود نداشته باشید. همچنین اگر وضعیت بیمار به گونه‌ای است که باید از تخت به صندلی چرخدار یا بالعکس منتقل شود، ممکن است به تنهایی از عهده این کار برنیایید و یا انجام این کار در طولانی‌مدت به کمر و سایر اندام‌های شما آسیب وارد کند.

اگر از یکی از اعضای خانواده که مبتلا به زوال عقل است مراقبت می‌کنید، ممکن است با رفتارهای چالش‌برانگیز یا خطرناک، مانند روشن گذاشتن مشعل‌های آشپزی، روبرو باشید. برای همین نمی‌توانید آن‌ها را تنها بگذارید و اگر مجبور به این کار شوید، استرس و فشار روانی زیادی به شما وارد خواهد شد. از این رو استخدام پرستار در منزل و استفاده از خدمات پرستاری و مراقبت می‌تواند بسیاری از مشکلاتتان را حل کند و موجب شود تا زندگی بهتر و راحت‌تری داشته باشید.

استخدام پرستار مقیم می‌تواند برخی از وظایفی که بر عهده دارید را از دوش‌تان بردارد و به شما فرصت دهد تا زمانی برای خود داشته باشید. داشتن پرستار قابل اعتماد این امکان را فراهم می‌کند که کارهایتان را با آرامش و تمرکز بیشتری انجام دهید، خواب کافی داشته باشید و بتوانید با اقوام و دوستان خود معاشرت کنید.

البته پذیرش کمک از یک غریبه برای بیمار ممکن است سخت باشد. بنابراین در ابتدا، حضور شما برای کمک به پرستار برای ایجاد یک رابطه موفق، مهم خواهد بود. می‌توانید نحوه انجام کارها را به پرستار نشان دهید و کمک کنید که احساس راحتی و صمیمیت بیشتری بین پرستار و بیمار ایجاد شود. به عزیزتان بگویید که به کمک نیاز دارید و این کاری است که پرستار می‌تواند برای مراقبت از او انجام دهد. به او اطمینان دهید که استخدام پرستار در منزل نشانه این نیست که شما قرار است او را رها کنید.

وظایف پرستار در منزل

مراقبت از بیمار توسط پرستار در منزل غیر معمول نیست و بسیاری از افراد از خدمات پرستاری و مراقبت در منزل برای بیماران و سالمندان استفاده می‌کنند. استخدام یک پرستار شایسته به بیماران این امکان را می‌دهد که در محیط آشنا بمانند و این اطمینان در آن‌ها حاصل شود که در یک مرکز پرستاری با آن‌ها بدرفتاری نمی‌شود. داشتن یک پرستار در خانه همچنین به بیماران لاعلاج این امکان را می‌دهد که روزهای پایانی زندگی خود را با عزت و در خارج از محیط بیمارستان سپری کنند. پرستار خانگی خدماتی را به صورت روزانه ارائه می‌دهد که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر است:

ارائه مراقبت‌های پزشکی تحت نظر پزشک

یک پرستار خانگی درمان‌های تجویز شده از سوی پزشک را ارائه می‌کند. این وظایف شامل تزریق دارو، نمونه‌گیری خون، تعویض کاتتر، تنقیه، مراقبت از زخم و … است. یک پرستار در منزل معمولا می‌تواند هر نوع خدمات پرستاری که در بیمارستان ارائه می‌شود را انجام دهد.

بررسی داروها و ارائه آن‌ها به بیمار

پرستار خانگی در زمان انجام خدمات پرستاری و مراقبت وظیفه تجویز دارو با دوز مناسب را به بیمار دارد. او دارو را بررسی می‌کند و به بیمار در مورد نسخه آموزش می‌دهد. پرستار خانگی طبق دستور پزشک، قرص‌های بیمار را دسته‌بندی کرده و در ظرف مخصوص قرار می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که دارو اشتباه نمی‌شود و بیمار تحت نظر وی آن‌ها را در ساعت مناسب طبق نسخه مصرف می‌کند.

ارزیابی کامل بیمار

پرستار در منزل بر اساس ارزیابی‌هایی که از بیمار دارد به پزشک اطلاعات مورد نیاز را ارائه می‌کنند. او بر اساس همین ارزیابی‌ها درخواست تجهیزات یا خدمات اضافی را برای رفاه بیشتر بیمار خود می‌دهد. پرستار خانگی همچنین به طور منظم علائم حیاتی بیمار را بررسی می‌کند و هر گونه مشکل را به پزشک او گزارش می‌دهد.

نگهداری از تجهیزات پزشکی

پرستاران خانگی نه تنها از تجهیزاتی استفاده می‌کنند که معمولا در بیمارستان‌ها استفاده می‌شوند، بلکه مسئولیت نگهداری آن را نیز بر عهده دارند. آن‌ها باید نحوه استفاده و نگهداری از آن‌ها را بدانند و مطمئن شوند که همه چیز مرتب است و در شرایط مناسب کار می‌کند.

ارائه کلیه خدمات پرستاری و مراقبت و رسیدگی به نیازهای بهداشتی بیمار

پرستار خانگی مسئول رسیدگی به نیازهای شخصی بیمار است. به خصوص برای بیماران ناتوان، پرستار باید به  بهداشت فردی او مانند حمام کردن، شستن موها و تمیز نگه داشتن تخت، توجه کند. پرستار خانگی به طور روزانه مسئولیت رفاه حال بیمار را بر عهده دارد.

ویژگی‌های پرستار بیمار برای ارائه خدمات پرستاری و مراقبت

یک پرستار بیمار باید دارای ویژگی‌هایی باشد که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

رفتار محترمانه داشته باشد

زمانی که یک پرستار بیمار را در بیمارستان یا مطب پزشک می‌بیند، معمولا از او انتظار می‌رود که دستورات پزشک را بشنود و بدون توجه به خواسته‌های بیمار، آن دستورات را اجرا کند. اما خدمات پرستاری و مراقبت  در منزل کمی متفاوت است و در یک محیط خانگی، پرستار باید به خواسته‌های بیمار احترام بگذارد و به درخواست‌های او توجه کند. پرستار خانگی، باید از مهارت‌های متقاعدسازی خود استفاده کند تا به آرامی بیماران خود را تشویق کند که داروها را سر وقت مصرف کنند و دیگر اقداماتی که برای بهبود آن‌ها نیاز است را انجام دهند.

با درایت باشد

در بیمارستان می‌توان ملاقات‌ها را محدود کرد و نحوه تعامل دوستان و خانواده با بیمار را کنترل کرد. با این حال، در خانه‌ی بیمار، کنترل بسیار کمتری بر این موارد وجود دارد. بنابراین یک پرستار بیمار در خانه باید در آموزش سایر اعضای خانواده برای رعایت حال بیمار و همچنین انتخاب وعده‌های غذایی و فعالیت‌های مناسب بیمار، ماهر باشد. یک پرستار خانگی باید بداند که چگونه با درایت، رفتار بازدیدکنندگان و اعضای خانواده را اصلاح و آن‌ها راهنمایی کند تا از ایمنی و رفاه بیمار خود مطمئن شود.

انعطاف‌پذیر باشد

یک پرستار خانگی زمانی که به منزل بیماران مختلف برای ارائه خدمات پرستاری و مراقبت  می‌رود، با اقشار مختلفی از بیماران و خانواده‌های آن‌ها سروکار دارد. بنابراین لازم است که در برابر نیازها و انتظارات آن‌ها منعطف باشد و از آن ها استقبال کند. علاوه بر این، محیط هر خانه متفاوت است و پرستار باید در نحوه رسیدگی به مسائلی مانند تمیز کردن خانه، تهیه غذا و نگهداری دارو آمادگی لازم را داشته باشد.

پرستار باید در ارائه خدمات پرستاری و مراقبت ماهر باشد

یک پرستار بیمار، معمولا با نظارت و هدایت کمتری مواجه است و بنابراین باید بتواند به سرعت با هر موقعیت جدید سازگار شود. او باید به توانایی‌های خود متکی باشد و بتواند به تنهایی بر اساس آموزش و درک خود از روش‌های مراقبت بهداشتی مورد نیاز تصمیم‌گیری کند. همچنین لازم است که به طور موثر بیمار و سلامت او را ارزیابی کرده، دستورات پزشکان را بررسی و اجرا کند و مراقبت‌های لازم را به بیمار ارائه دهد. وظایف متداول خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار شامل مراقبت از زخم، تزریق، کاتتریزاسیون و گرفتن علائم حیاتی اوست.

نگهداری سالمند در منزل

وقتی از سالمند در منزل نگهداری می‌شود، این امکان برای او فراهم است که وسایل شخصی که سال‌هاست از آن‌ها استفاده می‌کند را در دسترس داشته باشد. نگهداری سالمند در منزل یکی از انواع خدمات پرستاری و مراقبت است که موجب می‌شود تا شخص، خدماتی شخصی‌تر که با نیازهای او متناسب است را دریافت کند. همچنین فرد سالمند می‌تواند ارتباط صمیمانه‌تر و دوستانه‌تری با پرستار خود داشته باشد.

باید توجه کنید که در آسایشگاه‌های نگهداری سالمندان با توجه به این که تعداد زیادی از سالمندان در آنجا نگهداری می‌شوند، ممکن است به بسیاری از خواسته‌ها و نیازهای افراد توجه نشود، اما بهره‌مندی از خدمات پرستاری و مراقبت و نگهداری سالمند در منزل این مزیت را دارد که پرستار با خصوصیات و روحیات بیمار خود آشنا ‌شود و بتواند بهترین شرایط را برای رفاه حال او فراهم کند.

بسیاری از افراد سالمند ممکن است دچار محدودیت‌های حرکتی و ناتوانی شدید در اندام‌های مختلف خود باشند. به همین دلیل نمی‌توانند از عهده بسیاری از امور شخصی خود بربیایند. به همین دلیل لازم است تا پرستار سالمند در منزل در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده باشد و از تجربه کافی برخوردار باشد تا با در نظر گرفتن عزت نفس بیمار، با مهربانی و خوشرویی به او در انجام کارهای شخصی کمک کند. 

یکی دیگر از مواردی که پرستار نگهداری سالمند در منزل باید در مورد آن آمادگی داشته باشد، پرستاری از سالمندانی است که دچار بی‌اختیاری و ناتوانی در کنترل ادرار و مدفوع هستند و نیاز به پوشک شدن دارند. پرستار لازم است تا اصول نظافت و بستن پوشک بزرگسالان را بداند و بتواند به خانواده او برای تهیه پوشک باکیفیت با سایز مناسب مشاوره دهد تا بدین ترتیب بیمار بیشترین آرامش و آسایش را تجربه کند.

باید و نبایدهای خدمات پرستاری و مراقبت از سالمند

پرستاری که مراقبت از سالمند را بر عهده دارد باید به او در انجام کارهای روزمره مانند لباس پوشیدن و حمام کردن کمک کند. همچنین کارهایی مانند آرایش و پیرایش کردن آن‌ها، شانه زدن موها، عطر زدن و بسیاری موارد دیگر می‌تواند نقش مهمی در سلامت روحی و فیزیکی آن‌ها داشته باشد. برای اینگونه خدمات پرستاری و مراقبت به پرستاران توصیه می‌شود که موارد زیر را در نظر بگیرند:

1- برای سالمندان لباس راحت انتخاب کنند. این کار باعث می‌شود که لباس پوشیدن و درآوردن آن، سالمند را به زحمت نیندازد و بتواند به آسانی و در کوتاهترین زمان لباس خود را تعویض کند. حتی انتخاب لباس مناسب می‌تواند شرایطی را فراهم کند که سالمند خودش به تنهایی بتواند لباس‌ مورد نظرش را بپوشد و درآورد.

2- لباس‌های سالمند بهتر است به ترتیب پوشیدن مرتب شوند. سپس پرستار از سالمند درخواست کند که تا جای امکان خودش لباس‌ها را به تن کند و در صورت نیاز پرستار به بیمار یاری رساند.

3- اگر امکان مسواک زدن برای سالمند فراهم نیست، پرستار باید روش‌های جایگزین مانند استفاده از دهان‌شویه را انتخاب کند.

4- برای حمام کردن سالمند لازم است تا دستگیره‌هایی به دیواره حمام نصب شود تا احتمال لیز خوردن و زمین خوردن او به حداقل برسد. همچنین پرستار برای شستشوی بیمار، او را روی یک صندلی راحت و محکم بنشاند.

5- مدت زمان استحمام سالمند باید کوتاه باشد و دو بار در هفته برای او کافی است. همچنین به دلیل اینکه حمام کردن برای آن‌ها پرزحمت است، می‌توان گاهی اوقات از یک حوله مرطوب برای تمیز کردن بدن سالمندان استفاده کنید و سر آن‌ها را در یک لگن بشویید.

نکات مهم نگهداری از سالمند

پرستار باید مراقبت باشد که سالمند زمین نخورد. به دلیل اینکه بیشتر آن‌ها دچار پوکی استخوان هستند، زمین خوردن می‌تواند مشکلات عدیده‌ای را برای آن‌ها ایجاد کند. به همین دلیل پرستار هنگام نگهداری از سالمند در خانه باید موارد زیر را مدنظر داشته باشد:

1- لبه‌های فرش‌های بزرگ را بررسی کند تا هیچگونه برآمدگی نداشته باشند. همچنین با استفاده از ترمز فرش، تمام آن‌ها را روی زمین ثابت کند. توصیه می‌کنیم، فرش‌ها و قالیچه‌های کوچک را از کف خانه‌ای سالمند در آنجا زندگی می‌کند بردارید. زیرا احتمال سر خوردن آن‌ها زیاد است.

2- مسیر سیم یا کابلی از کف خانه عبور کرده، باید به گونه‌ای باشد که در مسیر رفت‌وآمد سالمند قرار نگیرد و باعث زمین خوردن او نشود.

3- وسایل اضافی که رفت‌وآمد سالمند را مشکل می‌کنند باید برداشته شوند.

4- در حمام، دستشویی و راه‌پله حتما باید نرده نصب شده باشد.

5- کف خانه باید به طور دائم کنترل شود تا هیچ مانع یا برآمدگی در مسیر عبور سالمند نباشد.

6- خانه‌ای که سالمند در آن زندگی می‌کند باید از نور کافی برخوردار باشد و در هنگام شب در قسمت‌های مختلف خانه چراغ خواب نصب شود.

خدمات پرستاری و مراقبت  کاری بسیار ظریف و حساس است چرا که افراد تحت حمایت و نظارت پرستاران افراد ناتوان هستند. پرستار سالمند باید شرایط لازم برای ورزش و تحرک بدنی او را فراهم کند. زیرا فعالیت منظم روزانه نقش مهمی در خواب راحت، سلامت عضلات و مفاصل و قلب او دارد. اما این فعالیت‌های ورزشی باید تحت نظر پزشک انجام شود تا ضرری برای او نداشته باشد.

یکی از فعالیت‌های ساده، تنظیم یک برنامه پیاده‌روی برای سالمند است که البته برای پرستار سودمند است.

1- بهتر است پرستار سالمند برخی از کارهای ساده مثل آب دادن به گلدان‌ها را به خود سالمند واگذار کند تا به تحرک او کمک کرده باشد.

2- اگر سالمند توانایی راه‌رفتن ندارد، پرستار می‌تواند با نظر پزشک پاهای او را ماساژ و حرکت دهد و از بیمار بخواهد با دستان خود یکسری ورزش‌های ساده را انجام دهد.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی در مورد خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار، سالمند و کودک در اختیار شما قرار دهیم. قبل از اینکه برای کودک، سالمند یا بیمار خود، پرستار خانگی انتخاب کنید، بهتر است در مورد سابقه و اعتبار موسساتی که این خدمات را ارائه می‌دهند، تحقیقات کاملی انجام دهید. زیرا یک موسسه معتبر و باسابقه دارای پرسنلی آموزش‌دیده و متخصص است و همواره تلاش می‌کند خدماتی باکیفیت به مشتریان خود ارائه دهد و رضایت آن‌ها را جلب کند.

درخواست خدمات پرستاری و مراقبت فقط با یک تماس

کلیک کنید 02179215 📞

تماس اتوماتیک با اپراتور

سوالات متداول در مورد خدمات پرستاری و مراقبت

خدمات پرستاری در منزل شامل همه موارد مراقبتی و بالینی مثل پرستار سالمند، پرستار کودک، تزریقات در منزل و… می شود. برای دریافت خدمات پرستاری در منزل ثبت سفارش کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و در طول مدت ارائه خدمت پشتیبان شما خواهند بود. 

هزینه خدمات پرستاری به عوامل مختلفی مثل: نوع بیماری – سن بیمار – محل زندگی و… بستگی دارد برای اطلاع دقیق از قیمت خدمات با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بر اساس نوع خدمت دریافتی، قیمت و توضیحات دقیق درباره خدمات پرستاری مورد نظر به شما بدهند.

دستمزد پرستار سالمند در منزل با توجه به وضعیت جسمانی سالمند، قرارداد نیمه وقت یا تمام وقت و در صورت نیمه وقت بودن تعداد ساعات کاری و انجام امور منزل متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.خدمات پرستاری ثمین در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

خدمات پرستاری در منزل شامل: ساکشن تراپی، ان جی، کشیدن بخیه، انما، سرم تراپی، بازکردن کج اندام‌ها، سونداژ، پانسمان، تست قند خون،کنترل فشار خون، نوار قلب و دیگر مراقبت‌های عمومی پرستاری است.

مناطق تحت پوشش پرستار خصوصی تهران

ویرایش محتوا

سونداژ در منزل برای دسترسی بهتر بیماران گرامی در تمامی مناطق 22 گانه تهران پشتیبانی می‌شود. پایگاه‌های ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به ساکنین مناطق شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال و مرکز تهران ارائه دهند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و در تهرانپارس، منطقه 4 و منطقه 8 یا محدوده نارمک کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و پیروزی کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

مرکز ما در غرب تهران در مناطق گسترده 2، 5، 21 و 22 مانند محدوده گیشا، سعادت آباد، مرزداران، شهرک اکباتان، یا ستارخان با دارا بودن متخصصین مجرب خود می‌تواند خدمات سونداژ در خانه را در ارائه دهد.

ویرایش محتوا

در شمال تهران با دسترسی نزدیک به منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 مانند محله‌های پاسداران، گیشا، ولنجک، ونک، فرمانیه، تجریش یا یوسف‌آباد آماده پاسخگویی به درخواست ساکنین محترم این مناطق به منظور سونداژ در منزل هستیم.

ویرایش محتوا

متخصصین ما در جنوب تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 و محله‌هایی مانند شهرری و… مشغول به خدمت‌رسانی جهت سونداژ در منزل می‌باشند.

خدمات سلامت در منزل