ویزیت دکتر عمومی در منزل

پزشک عمومی

ویزیت دکتر عمومی در منزل (24 ساعته)

ویزیت دکتر عمومی در خانه فقط با یک تماس

تماس با اپراتور

پزشک عمومی

پزشکان عمومی، پزشکانی هستند که تشخیص و مراقبت‌های پزشکی را برای طیف وسیعی از مشکلات بهداشتی و سلامتی ارائه می‌دهند. آن‌ها معمولا به افراد بزرگسال خدمت و بیماران را از طریق معاینات و آزمایشات ارزیابی می‌کنند و بیماری‌ها یا آسیب‌های گوناگون را تشخیص می‌دهند. آن‌ها ممکن است، بیمار را خودشان درمان کنند یا او را به یک پزشک متخصص ارجاع دهند. پزشک عمومی، داروها و روش‌های درمانی را تجویز می‌کنند و همچنین اطلاعاتی در مورد مراقبت‌های بهداشتی پیشگیرانه از جمله رژیم غذایی مناسب و ورزش در اختیار بیماران قرار می‌دهند. گاهی اوقات به دلیل این که امکان حضور فرد در مطب پزشک وجود ندارد، ویزیت دکتر عمومی در منزل انجام می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم در مورد ویزیت پزشک عمومی در منزل صحبت کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

پزشک عمومی

به چه کسی پزشک عمومی می‌گویند؟

پزشکان عمومی

پزشکان عمومی، بیماری‌های رایج را درمان می‌کنند و معاینات معمولی را انجام می‌دهند. همچنین در صورت نیاز به درمان فوری یا تخصصی، شما را به سایر خدمات پزشکی یا پزشکان متخصص معرفی می‌کنند.

ویزیت پزشک عمومی در منزل، بر سلامت کلی شما یعنی دو فاکتور جسمی و روانی تمرکز دارد. او نقش مهمی در سیستم مراقبت‌های بهداشتی جامعه ایفا می‌کند. یکی از اهداف اصلی این پزشکان، حفظ سلامتی انسان‌ها و پیشگیری از مبتلا شدن آن‌ها به بیماری‌های مختلف است.

درخواست سریع پزشک عمومی در منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

نقش پزشک عمومی چیست؟

پزشکان عمومی در بین تمام ارائه‌دهندگان مراقبت‌های پزشکی، گسترده‌ترین نقش را دارند. نقش آن‌ها شامل موارد زیر است:

دکتر سالمندان در منزل

پزشک عمومی چه مهارت‌هایی باید داشته باشد؟

پزشکان عمومی، معمولا نقطه ورود بیمارانی هستند که به مراقبت‌های پزشکی نیاز دارند. این پزشکان اغلب، پزشک مراقبت‌های اولیه بیمار به شمار می‌آیند و در صورت نیاز، او را به متخصصان ارجاع می‌دهند و جنبه‌های مختلف درمان را هماهنگ می‌کنند. از آن جایی که پزشکان عمومی معمولا بیماران را در سنین مختلف و با انواع آسیب‌ها یا بیماری‌ها ویزیت می‌کنند، نه‌ تنها باید مهارت‌های اولیه پزشکی را داشته باشند، بلکه باید دارای مهارت‌های خاصی نیز باشند که ممکن است برخی متخصصان آن را کم‌ اهمیت بدانند. در ادامه با برخی از این مهارت‌ها آشنا می‌شوید.

 

مهارت‌های ارتباطی

برای تشخیص دقیق، پزشکان عمومی به اطلاعات کافی از بیماران خود نیاز دارند، مانند این که چه علائمی را تجربه می‌کنند و چه زمانی این علائم شروع شده‌اند. مهم است که پزشک با دقت گوش کند و سوالات مناسب را از او بپرسد، به گونه‌ای که بیمار بتواند آن‌ها را بفهمد. در مورد کودکان خردسال یا بیمارانی که دچار ناراحتی جسمی یا روانی هستند، پزشک ممکن است نیاز داشته باشد که یک سوال را به چندین شکل بپرسد. هنگام تجویز داروها، ارجاع بیماران یا درخواست آزمایش، پزشکان عمومی باید اطمینان حاصل کنند که بیمار اهمیت پیروی از دستورالعمل‌ها، مانند ناشتا بودن قبل از آزمایش آزمایشگاهی یا مصرف دارو همراه با غذا را درک می‌کند.

 

مهارت‌های بین فردی

یک پزشک عمومی تنها یکی از اعضای تیم مراقبت‌های بهداشتی بیمار است. بنابراین، او علاوه‌ بر درمان بیماران، باید با دستیاران پزشکی، پرستاران مطب، تکنسین‌های آزمایشگاهی، سایر پزشکان و داروسازان کار کنند. پزشکان عمومی به توانایی ارتباط با اعضای مختلف تیم و جلب همکاری آن‌ها نیاز دارند تا آن‌ها را تشویق کنند که بهترین خدمات مراقبتی ممکن را به بیماران ارائه دهند. برخلاف برخی از متخصصان، پزشکان عمومی با بیمارانی که برخی از آن‌ها بیماری مزمنی دارند و نیازمند نظارت هستند، ارتباط طولانی‌مدت برقرار می‌کنند و ممکن است ویزیت دکتر عمومی در خانه یکی از گزینه‌های مناسب برای این دسته از بیماران باشد.

ویزیت دکتر عمومی در خانه

توجه به جزئیات

یکی از جنبه‌های حیاتی درمان بیماران، حفظ سوابق پزشکی دقیق است. از آن جایی‌ که پزشکان عمومی معمولا چندین بار، بیماران را ویزیت می‌کنند، باید اطمینان حاصل کنند که اطلاعات آن‌ها به‌ طور دقیق ثبت می‌شود. هنگامی که بیمار دوباره به دکتر عمومی مراجعه می‌کند یا یک ویزیت پزشک عمومی در منزل انجام می‌شود، پزشک باید پرونده بیمار را بررسی کند تا مطمئن شود که سوابق او، حاوی نتایج آزمایش‌‌ شده است. زیرا علائم جدید بیماری ممکن است مربوط به یک بیماری یا داروی قبلی باشد. توجه به جزئیات نیز می‌تواند هنگام تشخیص، مهم باشد. علامتی که بیمار فقط به‌ صورت گذرا به آن اشاره می‌کند، ممکن است کلیدی باشد که پزشک برای تشخیص بیماری به آن نیاز دارد.

 

مهارت‌های استدلال

پزشکان، مثل یک دانشمند هستند و از استدلال قیاسی برای کمک به پیروی از روش علمی ارزیابی یک مشکل، مانند تشخیص بیماری، استفاده می‌کنند. آن‌ها همچنین به مهارت‌های استدلال استقرایی نیاز دارند. استدلال استقرایی شامل گرفتن داده‌های ظاهرا نامرتبط یا حتی اطلاعات متناقض و سپس رسیدن به نتیجه است. مهارت‌های استدلال همچنین شامل حساسیت به مشکل است که توانایی شناسایی مشکلات بالقوه را دارد.

 

همدلی با بیماران

توانایی پزشکان عمومی برای توسعه مهارت همدلی با بیماران بسیار مهم است. بیماران باید باور داشته باشند که دیده، شنیده و درک می‌شوند. همچنین پزشکان عمومی باید یاد بگیرند که چگونه از زبان بدن مناسب استفاده کنند و از جمع‌بندی پرسش‌ها و بازخورد قوی بهره ببرند.

 

مهارت گوش دادن

گوش دادن به بیمار در ویزیت پزشک عمومی در منزل یا مطب، یکی از سخت‌ترین کارهایی است که پزشکان عمومی باید مهارت آن را داشته باشند. گوش دادن یک مهارت صرفه‌جویی در زمان است، زیرا بیماران اغلب تمام اطلاعاتی را که برای تشخیص مشکل واقعی آن‌ها مورد نیاز است را بدون نیاز به پرسیدن سوالات زیاد، به پزشک عمومی ارائه می‌دهند.

درخواست فوری پزشک عمومی در منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

پزشک عمومی چه مسئولیت‌هایی دارد؟

پزشکان عمومی افرادی که از مشکلات سلامتی خود شکایت دارند را ویزیت می‌کنند و معاینات مورد نیاز را انجام می‌دهند تا اطلاعات لازم برای تشخیص را جمع‌آوری کنند. ویزیت دکتر عمومی در منزل یا مطب انجام می‌شود و ارزیابی‌ها و آزمایش‌های تشخیصی شامل استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته است. پس از تشخیص، دکتر عمومی درمان لازم را ارائه می‌دهد، دارو تجویز می‌کند یا بیماران را به متخصصان ارجاع می‌دهد. او همچنین اطلاعاتی را در مورد نحوه مدیریت علائم به بیماران ارائه می‌دهد.

مسئولیت‌های یک پزشک عمومی عبارتند از:

ویزیت پزشک عمومی در منزل چگونه است؟

با پیشرفت علم و فناوری، نوآوری‌هایی در زمینه‌های مختلف برای تسهیل خدمات پزشکی در منزل به بیماران به دست آمده است. همچنین همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد که بسیاری از افراد ترجیح دهند که به‌ جای مراجعه به مطب‌ها، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها از خدمات ویزیت دکتر عمومی در منزل بهره ببرند. این خدمات به بیماران کمک می‌کنند تا بدون نگرانی از ابتلا به این ویروس خطرناک، مشکلات خود را در زمینه پزشکی و بهداشتی برطرف کنند. از طرف دیگر ویزیت دکتر عمومی شبانه‌روزی در منزل باعث می‌شود که هم در وقت و هزینه افراد صرفه‌جویی شود و دیگر لازم نباشد تا ساعت‌ها در ترافیک خیابان‌ها و بزرگراه‌ها معطل شوند و هم در صورت نیاز اورژانسی در هر ساعتی از شبانه‌روز دسترسی به پزشک مقدور باشد.

مرکز خدمات درمانی ثمین به‌ عنوان یکی از مراکز معتبر و با سابقه، خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل را برای افرادی که امکان حضور در مراکز درمانی ندارند، ارائه می‌دهد. پزشکانی که با این مرکز همکاری می‌کنند، جزء بهترین و مجرب‌ترین پزشکان عمومی هستند که از دانشگاه‌های برتر ایران و جهان فارغ‌التحصیل شده‌اند. آن‌ها برای درمان بیماری‌های مختلف و همچنین مراقبت‌های بهداشتی، بهترین راه‌کارها را به بیماران خود ارائه می‌دهند.

خدمات ویزیت پزشک عمومی شبانه‌روزی در منزل با تمام نیازهای بیمار مطابقت داده می‌شود تا بتواند مشکل فرد را به درستی بر طرف کند. در روزهای سرد زمستان و روزهای گرم تابستان که خارج شدن از خانه می‌تواند برای بسیاری از افراد مشکل‌ساز باشد، ویزیت پزشک عمومی در منزل یک راه‌ حل هوشمندانه است. در ضمن پس از این که پزشک، بیمار را معاینه کرد، او می‌تواند بلافاصله در رختخواب خود استراحت کند تا بدین‌ ترتیب آسایش و راحتی بیشتری داشته باشد.

مزایای ویزیت پزشک عمومی در منزل

امروزه خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل رواج بیشتری پیدا کرده است، زیرا با مزایای فراوانی همراه است. بیایید با برخی از این مزایا آشنا شویم.

با ویزیت پزشک عمومی در منزل دیگر از صف انتظار برای ویزیت پزشک خبری نیست

مطب پزشکان، یکی از شلوغ‌ترین مکان‌ها برای دریافت خدمات پزشکی است. زیرا افرادی که در اتاق انتظار حاضر هستند، همگی برای سلامتی یا بیماری خود به پزشک مراجعه کرده‌اند و بررسی و معاینه هر کدام به زمان نسبتا طولانی نیاز دارد. برای همین معمولا یک صف انتظار بسیار طولانی ایجاد می‌شود. از طرف دیگر هر کدام از افراد حاضر در مطب، ممکن است ناقل ویروس یا میکروب خاصی باشند که خطر واگیر آن نگران‌کننده است. بنابراین در چنین شرایطی استفاده از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل منطقی‌تر است. زیرا اگر بیمار هنگام معاینه توسط پزشک، احساس راحتی کند، درمان انجام شده، کارایی بهتری خواهد داشت.

 

با حضور پزشک در خانه، راحتی بیشتری خواهید داشت

در هنگام بیماری، هیچ‌ چیز مثل ماندن در خانه و استراحت کردن، نمی‌تواند احساس خوبی بدهد. برای همین مراجعه به مطب پزشک یا مراکز درمانی ممکن است ایده خوبی نباشد، به‌ خصوص زمانی که باید در صف انتظار برای معاینه بنشینید. پس همین الان تلفن خود را بردارید و با مرکز خدمات درمانی ثمین برای ویزیت پزشک عمومی در منزل تماس بگیرید. هیچ نگرانی در مورد خدمات ما وجود ندارد. تجهیزات پزشکی قابل حمل که پزشکان همراه خود می‌آورند، انجام آزمایشات پزشکی را در این مسیر آسان می‌کند. می‌توانید به دلخواه با پزشکان ما قرار ملاقات رزرو کنید. آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن در خانه شما حاضر می‌شوند و روند تشخیصی و درمانی خود را بلافاصله آغاز کنند.

پزشکان عمومی، این امکان را دارند که برای بررسی‌های تشخیصی دقیق‌تر، یک دستگاه عکس‌برداری اشعه ایکس سیار نیز همراه خود بیاورند. انتخاب ویزیت دکتر عمومی شبانه‌روزی در خانه، انعطاف و راحتی را برای شما فراهم می‌کند. این خدمات همچنین یک مزیت بزرگ برای بیماران مسن به شمار می‌آید. زیرا ممکن است به وسایل حمل‌ و‌ نقل مناسب دسترسی نداشته باشند.

پزشک عمومی
پزشک عمومی در خانه

با ویزیت پزشک عمومی در منزل در هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید

هنگامی که خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل را انتخاب می‌کنید، می‌توانید در هزینه‌های غیرضروری خود صرفه‌جویی کنید. یکی از این صرفه‌جویی‌ها، هزینه‌ای است که برای انتقال بیمار به مطب یا بیمارستان می‌پردازید. ویزیت پزشک در منزل که به‌ صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته در دسترس است، می‌تواند به کاهش درد و نگرانی بیمار، کمک کند. همچنین وقتی به بیمارستان مراجعه می‌کنید، ممکن است هزینه‌های زیادی را بابت دریافت خدماتی بپردازید که شاید بسیاری از آن‌ها برای بیمار ضروری نباشد. در حالی‌ که تعرفه ویزیت پزشک عمومی در منزل، این هزینه‌های اضافی را حذف می‌کند و موجب صرفه‌جویی مالی بیشتری می‌شود.

 

انواع بیمه درمانی را می‌پذیرند

بسیاری از افراد نگران هستند که تعرفه ویزیت پزشک در منزل زیاد است و اگر از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل استفاده کنند، دیگر نمی‌توانند از منافع پوشش بیمه‌ای خود بهره‌مند شوند. در حالی‌ که این تصور غلط است و این پزشکان با بسیاری از شرکت‌های بیمه قرارداد همکاری دارند. بنابراین با خیالی آسوده یک قرار ملاقات پزشک در خانه را ترتیب دهید و از منافع بیمه درمانی خود استفاده کنید.

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل بهترین گزینه برای کودکان، سالمندان و معلولان است

ویزیت پزشک عمومی شبانه‌روزی در منزل، در واقع راحت‌ترین و مطمئن‌ترین شکل درمان برای کودکان، سالمندان و معلولان است. با دریافت مراقبت‌های پزشکی در خانه، احتمال انتقال عفونت از سایر بیماران کاهش می‌یابد و فشار کاری مراقبین معلولان، کاهش می‌یابد. آن‌ها همچنین احساس آزادی بیشتری می‌کنند و کمک‌های پزشکی بیشتری دریافت خواهند کرد.

 

خدمات پزشکی اختصاصی‌تر دریافت می‌کنید

حضور پزشک در منزل باعث می‌شود که خدمات پزشکی شخصی و اختصاصی به بیمار تعلق بگیرد. زیرا پزشک در خانه شماست و تمام توجه‌اش به بیمار است. در حالی‌ که ویزیت پزشک در مطب‌ها و مراکز درمانی که شلوغ هستند و بسیاری در صف انتظار نشسته‌اند، ممکن است باعث شود که پزشک تمرکز کافی بر روی بیمار نداشته باشد. ویزیت پزشک عمومی در منزل، موجب می‌شود تا پزشک با حوصله و تمرکز بیشتری معاینات خود را انجام دهد و وضعیت بیمار را دقیق‌تر بررسی کند.

ویزیت در منزل متخصص طب سالمندان

چه نوع بیمارانی می‌توانند از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل بهره‌مند شوند؟

افراد مختلفی می‌توانند از این سرویس فوق‌العاده استفاده کنند که عبارتند از:

ویزیت در منزل

ویزیت سالمندان توسط پزشک عمومی در منزل

پزشکانی که برای ویزیت سالمند شما در منزل حضور پیدا می‌کنند، بهترین خدمات درمانی و مراقبتی را به آن‌ها ارائه می‌دهند تا آسایش و راحتی بیشتری داشته باشند. در ادامه به خدمات پزشکی که پزشکان عمومی در منزل به سالمندان ارائه می‌دهند، اشاره می‌کنیم:

پشتیبانی در مدیریت بیماری‌های مزمن پزشکی: پزشک عمومی با حضور در منزل سالمندان به آن‌ها کمک می‌کند تا مشکلات پزشکی مزمن مانند دیابت، نارسایی احتقانی قلب و بیماری انسداد مزمن ریه را در خانه مدیریت کنند.

مراقبت‌های بعد از عمل برای سالمندان: ویزیت پزشک عمومی در منزل به سالمندانی که به مراقبت‌های بعد از عمل یا مراقبت‌های پس از بستری شدن نیاز دارند، کمک می‌کند تا روند بهبودی بهتر و سریع‌تری داشته باشند و نیازهای بهداشتی و پزشکی آن‌ها به‌ طور اختصاصی بررسی و تامین شود.

مراقبت‌های پزشکی عمومی: حضور پزشک عمومی در خانه می‌تواند به‌ طور منظم و برنامه‌ریزی شده صورت پذیرد تا اطمینان حاصل شود که سالمندان از مراقبت‌های کافی در زمینه‌هایی مانند مراقبت‌های عمومی، مراقبت‌های ارتوپدی، مراقبت‌های عصبی، بهبودی سکته مغزی و مراقبت‌های مزمن برخوردار می‌شوند.

ارتباط با پزشک: پزشکان عمومی مرکز خدمات درمانی ثمین، توجه بی‌دریغ خود را به سالمند شما در خانه ارائه می‌دهند. علاوه‌ بر این، ویزیت پزشک عمومی در منزل می‌تواند یک ارتباط قوی بین بیمار و پزشک ایجاد کند و روند مراقبتی و درمانی سالمندان به بهترین شکل انجام شود. تمرکز پزشکان عمومی ما بر کاهش عوارض پزشکی، کاهش عوارض جانبی بیماری‌های مزمن و کاهش شانس بستری شدن سالمند در بیمارستان است.

ویزیت سالمند در منزل

مزایای ویزیت پزشک در خانه برای سالمندان چیست؟

برخی از دلایل ویزیت پزشک عمومی در منزل برای مراقبت از سالمندان عبارتند از:

مراحل دریافت خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل از مرکز درمانی ثمین چگونه است؟

 اگر برای اولین بار است که از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل مرکز خدمات درمانی ثمین استفاده می‌کنید، در اینجا به صورت گام‌ به‌ گام توضیح می‌دهیم که نحوه ارائه خدمات ما چگونه است.

مرکز خدمات درمانی و پرستاری در منزل ثمین

مرحله اول: دریافت خلاصه پزشکی اولیه

با تماس شما با مرکز ثمین، کارشناسان ما به‌ طور خلاصه در مورد نیازها و سابقه پزشکی بیمار شما سوال خواهند کرد. همچنین آدرس، شماره تماس و ساعتی که می‌خواهید پزشک در منزل شما حضور پیدا کند را خواهند پرسید.

مرحله دوم: حضور پزشک و معاینه بیمار

در این مرحله خلاصه وضعیت بیمار برای پزشک مربوطه ارسال می‌شود و او این خلاصه را به‌ طور کامل ارزیابی می‌کند. سپس در زمان مقرر به منزل شما مراجعه می‌کند، یک معاینه پزشکی کامل انجام می‌دهد، سوابق پزشکی بیمار را در صورت وجود ارزیابی می‌کند تا مشکل او را تشخیص دهد. سپس راه‌ حل‌های پزشکی فوری و شخصی را برای بیمار تجویز خواهد شد.

مرحله سوم: پیگیری

کارشناسان ما با پیگیری‌های به‌ موقع خود، اطمینان حاصل می‌کنند که عزیز شما در مسیر بهبودی قرار گرفته است. در صورتی‌ که بیمار شما نیاز به مراقبت‌های پزشکی داشته باشد، برای ارائه این خدمات با شما هماهنگ خواهد شد.

سخن پایانی

ویزیت پزشک عمومی در منزل، درمان بیمار را تسهیل می‌کند. در این شرایط پزشکان معمولا زمان بیشتری را با بیماران می‌گذرانند و مراقبت‌های پزشکی شخصی‌تری را ارائه می‌دهند. ویزیت پزشک در منزل، یک تجربه مثبت برای بیماران است. به خصوص، افراد مسن که باید از تماس با سایر افراد بیمار در امان باشند. با دریافت این خدمات می‌توانید در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و راحتی و آسایش بیشتری داشته باشید. مرکز خدمات درمانی ثمین، به‌ عنوان یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مراکز ارائه‌ دهنده خدمات ویزیت پزشک در منزل، آماده است تا بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

درخواست پزشک عمومی در منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

سوالات متداول در مورد پزشک عمومی

با مراجعه به پزشک عمومی، او ارزیابی کلی از وضعیت سلامتی بیمار انجام می‌دهد و بر اساس علائم و نشانه‌ها اقدام به درمان یا تجویز دارو می‌کند. پزشکان عمومی در تشخیص و درمان بیماری‌های مختلفی از جمله اختلالات درونی مثل فشار خون، بیماری‌های قلبی، دیابت، مشکلات کبد و کلیه و ریه و روده و... توانایی دارند و چنانچه بیماری پیشرفته‌تر باشد، پزشک عمومی بیمار را به متخصص مربوطه یا بیمارستان ارجاع می‌دهد.

پزشکان عمومی گستره سنی مختلفی از مراجعین را پذیرا هستند. چه بیمار کودک باشد یا فردی سالخورده، دکتر عمومی با توجه به آموزش‌هایی که طی ده سال تحصیل دیده است، قادر به تشخیص علائم و نشانه‌های بیماری‌ها و تلاش در جهت بهبود بیمار است. دکتر عمومی می‌تواند رابطه ادامه داری با بیمار در راستای مراقبت‌های پزشکی بر اساس پیشینه و شناخت خود از بیمار داشته باشد که بسیار به او در تشخیص‌های بعدی کمک خواهد کرد.

همچنین پزشک عمومی داروهای مورد نیاز برای معالجه یا مراقبت‌های خاص سلامتی یا پیشگیری از بیماری را برای بیماران تجویز می‌کند. هنگام مراجعه به پزشک عمومی می‌توانید انتظار توضیح نتایج آزمایش و ارزیابی کلی سلامتی بر اساس پیشینه‌های قبلی خود را از پزشک داشته باشید. علاوه بر این موارد پزشکان عمومی در مدیریت و درمان مشکلات رایج سلامتی مثل انواع عفونت‌ها، آنفولانزا و تب و... به بیماران کمک می‌کنند.

مناطق تحت پوشش درخواست ویزیت پزشک عمومی در منزل در تهران

ویرایش محتوا

سونداژ در منزل برای دسترسی بهتر بیماران گرامی در تمامی مناطق 22 گانه تهران پشتیبانی می‌شود. پایگاه‌های ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به ساکنین مناطق شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال و مرکز تهران ارائه دهند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و در تهرانپارس، منطقه 4 و منطقه 8 یا محدوده نارمک کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و پیروزی کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

مرکز ما در غرب تهران در مناطق گسترده 2، 5، 21 و 22 مانند محدوده گیشا، سعادت آباد، مرزداران، شهرک اکباتان، یا ستارخان با دارا بودن متخصصین مجرب خود می‌تواند خدمات سونداژ در خانه را در ارائه دهد.

ویرایش محتوا

در شمال تهران با دسترسی نزدیک به منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 مانند محله‌های پاسداران، گیشا، ولنجک، ونک، فرمانیه، تجریش یا یوسف‌آباد آماده پاسخگویی به درخواست ساکنین محترم این مناطق به منظور سونداژ در منزل هستیم.

ویرایش محتوا

متخصصین ما در جنوب تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 و محله‌هایی مانند شهرری و… مشغول به خدمت‌رسانی جهت سونداژ در منزل می‌باشند.