آمبولانس هوایی انتقال هوایی بیمار

آمبولانس هوایی
آمبولانس هوایی

آمبولانس هوایی دقیقاً چیست؟

به زبان ساده، آمبولانس هوایی هواپیما یا هلیکوپتری با تجهیزات پزشکی و پزشکان و پرستاران زبده و متخصص است که بیماران را از مکانی به مکان دیگر منتقل می‌کند. هدف آن ممکن است شبیه آمبولانس زمینی باشد، با این تفاوت که مسافت طی شده و سرعت انتقال به طور زیادی بیشتر است. آمبولانس هوایی مانند آمبولانس‌های زمینی، حمل و نقل ایمن بیماران را تضمین می‌کند.

به عبارت دقیق‌تر، به بیماران واقعاً بیمار، کسانی که نیاز به نظارت مداوم پزشکی دارند و کسانی که نمی‌توانند به تنهایی سفر کنند، می‌توانند مسافت‌های طولانی را حتی در کشورهای مختلف پرواز کنند. آمبولانس هوایی از بیرون، شبیه هر هواپیمای دیگری است. با این حال، در برخی موارد، علائم و نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد این هواپیما برای مقاصد پزشکی استفاده می‌شود. علاوه بر این، به محض اینکه وارد هواپیما شوید، متوجه شباهت‌هایی با آمبولانس های زمینی خواهید شد. این هواپیماها با تمام تجهیزات پزشکی لازم برای حمل و نقل بیمارانی که نیاز به مراقبت ICU دارند، مجهز شده است

به طور خلاصه، آمبولانس هوایی هواپیمایی است که مجهز به تجهیزات پزشکی است که برای انتقال بیماران از یک مکان به مکان دیگر طراحی شده است. 

آمبولانس هوایی هلیکوپتر امداد

درخواست آمبولانس هوایی ( 24 ساعته )

آمبولانس خصوصی اعزام فوری فقط با یک تماس

کلیک کنید 02179215 📞

[CallMe agent="2088"]

تماس اتوماتیک با اپراتور

این سرویس جایگزین اورژانس نمی‌باشد

خدمات سلامت در منزل