دندانپزشکی در منزل

دندانپزشکی در منزل
دندانپزشکی در منزل

دندانپزشکی در منزل چیست؟

ما به محل کار یا منزل شما می‌آییم!

دندانپزشکی در منزل یک خدمت منحصر به فرد دندانپزشکی است که طیف کاملی از خدمات دندانپزشکی را مستقیما در خانه، خانه‌های مراقبت سالمندان یا محل کار شما ارائه می‌دهد. با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه در ارائه دندانپزشکی سنتی و سیار و استفاده از فناوری‌های جدید، می‌توانیم جدیدترین فناوری‌های دندانپزشکی را با استفاده از یونیت های سیار ارائه دهیم و ارائه بهترین خدمات سلامت دندان شما را تضمین کنیم. در هر بازدید ما با خود یک یونیت کاملا کاربردی را در خانه شما راه اندازی می‌کنیم. تنها چیزی که نیاز است یک فضای کوچک برای راه اندازی و برق شهری است.

دندان پزشکی در خانه

انواع خدمات دندان پزشکی در منزل

معاینه دندان در منزل

معاینه و عکس

انواع معاینه اولیه و تصویر برداری از دندان

جرم گیری دندان

جرم گیری و براشینگ

بهبود ظاهر دندان‌ها با جرم گیری، سفید کردن و براشینگ

کشیدن و روکش دندان در منزل

کشیدن و روکش

کشیدن دندان، عصب کشی و روکش دندان ها با بهترین متریال

دندان مصنوعی در منزل

دندان مصنوعی

قالب گیری ساخت و تعمیر انواع دندان مصنوعی

درخواست انجام خدمات دندانپزشکی در منزل

سوالات متداول دندانپزشکی در منزل

افراد دارای محدودیت حرکتی مانند:

1- سالمندان

1- معلولین و افراد کم توان

3- افراد با مشغله کاری زیاد

4- افرادی که به هر دلیل تمایل به حضور در کلینیک، مطب دندانپزشکی یا درمانگاه ندارند.

5- کودکان دارای ترس از دندانپزشکی

مناطق تحت پوشش درخواست دندانپزشکی در منزل در تهران

Edit Content

پرستاری در منزل برای خانواده‌های گرامی در تمامی مناطق 22 گانه تهران پشتیبانی می‌شود. پایگاه‌های ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به ساکنین مناطق شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال و مرکز تهران ارائه دهند.

Edit Content

برای خدمات پرستاری در منزل در شرق تهران و در تهرانپارس، منطقه 4 و منطقه 8 یا محدوده نارمک کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

Edit Content

برای خدمات پرستاری در منزل در شرق تهران و پیروزی کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

Edit Content

مرکز ما در غرب تهران در مناطق گسترده 2، 5، 21 و 22 مانند محدوده گیشا، سعادت آباد، مرزداران، شهرک اکباتان، یا ستارخان با دارا بودن متخصصین مجرب خود می‌تواند خدمات پرستاری در منزل را ارائه دهد.

Edit Content

در شمال تهران با دسترسی نزدیک به منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 مانند محله‌های پاسداران، گیشا، ولنجک، ونک، فرمانیه، تجریش یا یوسف‌آباد آماده پاسخگویی به درخواست ساکنین محترم این مناطق به منظور پرستاری در منزل هستیم.

Edit Content

متخصصین ما در جنوب تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 و محله‌هایی مانند شهرری و… مشغول به خدمت‌رسانی جهت پرستاری در منزل می‌باشند.

خدمات سلامت در منزل