اکو قلب در منزل

اکو قلب در منزل

اکوکاردیوگرافی از امواج صوتی برای تولید تصویر از قلب و عروق استفاده می‌کند. این آزمایش به پزشک اجازه می‌دهد تا ضربان قلب و پمپاژ خون را ببیند و بتواند از تصاویر اکوکاردیوگرام برای تشخیص احتمال وجود بیماری قلبی استفاده کند. بسته‌ به اطلاعاتی که پزشک شما نیاز دارد، ممکن است یکی از چندین روش اکوکاردیوگرام موجود را انجام دهد. اما در هر صورت، اگر شما یا عزیزان‌تان دلایل جدی‌ای دارید که مانع از خروج از منزل می‌شود و می‌خواهید اکوکاردیوگرافی در منزل را با کیفیت بالا و توسط متخصص قلب و عروق ماهر و تکنسین‌های کارآزموده انجام دهید، از شما دعوت می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما بمانید.

اکوکاردیوگرافی در منزل (24ساعته)

اکوکاردیوگرافی در منزل فقط با یک تماس

تماس با اپراتور

اکو قلب در منزل چیست؟

اکوکاردیوگرافی در منزل توسط دستگاه اکو پرتابل برای اسکن قلب درخواستی پزشک را می‌توان در محیط آرام و امن خانه شما توسط متخصص قلب ارائه داد. اگر دلیل جدی وجود دارد که مانع از حرکت و جابجایی شما، سالمند یا بیمارتان می‌شود و یا برای جلوگیری از اتلاف زمان می‌خواهید یک اکوی قلب خصوصی و با کیفیت بالا توسط متخصص قلب و عروق معتبر انجام دهید، واحد اکو سیار همکاران پرستاری در منزل ثمین راه حل ایده‌آلی برای شما است!

در سال های گذشته امکان انجام اکوکاردیوگرام در منزل با تصاویر سطح بالا در خانه بیماران وجود نداشت. اما در سال‌های اخیر، دستگاه‌های اکو قلب در منزل پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای را در تصویربرداری نشان داده‌اند که نتایج بسیار قابل اعتمادی را در اختیار پزشکان قرار داده است. تجهیزات ما دارای دقت تشخیصی بسیار بالایی هستند، راه‌حل‌های فوری برای مشکلات تشخیصی ارائه می‌دهند و به طور فزاینده‌ای توسط پزشکان در بیمارانی که قادر به حرکت نیستند درخواست می‌شوند. اکوکاردیوگرافی در خانه، راه‌حل‌های فوری برای کمک به تشخیص ارائه می‌دهد، بنابراین بیمار و خانواده‌اش از سرگردانی و انتظار در بیمارستان‌ها یا مراکز تشخیصی رنج نمی‌برند.

اگر بیمار شما دارای وضعیت اورژانسی است با شماره 115 تماس بگیرید.

اکو قلب در خانه
اکوکاردیوگرافی

اکوکاردیوگرافی چیست؟

اکوکاردیوگرافی یا «اکو» اسکنی است که برای بررسی قلب و عروق استفاده می‌شود. این روش، یک نوع اسکن اولتراسوند است، به این معنی که در آن، یک کاوشگر کوچک برای دریافت امواج صوتی با فرکانس بالا از قسمت‌های مختلف بدن، پژواک ایجاد می‌کند. این پژواک‌ها توسط کاوشگر گرفته و در حین انجام اسکن به یک تصویر متحرک روی مانیتور تبدیل می‌شوند. اکوکاردیوگرافی ممکن است توسط یک متخصص قلب یا هر پزشکی که فکر می‌کند ممکن است قلب شما مشکلی داشته‌ باشد، تجویز شود. این آزمایش معمولا در بیمارستان، کلینیک یا منزل توسط متخصص قلب، فیزیولوژیست قلب یا یک تکنسین آموزش‌ دیده به نام سونوگرافیست انجام می‌شود.

اکوکاردیوگرافی برای تشخیص چه بیماری‌هایی استفاده می‌شود؟

اکوکاردیوگرافی با الکتروکاردیوگرام (ECG) که آزمایشی برای بررسی ریتم قلب و فعالیت الکتریکی است، تفاوت دارد. اکوکاردیوگرام می‌تواند با بررسی ساختار قلب و رگ‌های خونی اطراف، تجزیه و تحلیل چگونگی جریان خون در آن‌ها و ارزیابی حفره‌های پمپاژ قلب، به تشخیص و نظارت بر برخی بیماری‌های قلبی کمک کند اما اکوکاردیوگرافی در تشخیص موارد زیر نقش دارد:

آسیب ناشی از حمله قلبی: وقتی جریان خون به قلب ناگهان مسدود شود.

نارسایی قلبی: وقتی قلب نمی‌تواند خون کافی را با فشار مناسب پمپاژ کند.

بیماری مادرزادی قلب: نقایص مادرزادی که بر عملکرد طبیعی قلب تاثیر می‌گذارند.

مشکلات دریچه‌های قلب

کاردیومیوپاتی: وقتی دیواره‌های قلب ضخیم یا بزرگ می‌شوند.

اندوکاردیت: عفونت در دیواره قلب که به دریچه‌های قلب آسیب می‌رساند.

اکوکاردیوگرافی در منزل یا بیمارستان همچنین می‌تواند به پزشکان کمک کند تا بهترین درمان را برای این شرایط انتخاب کنند.

اکوکاردیوگرافی در منزل

نحوه انجام اکوکاردیوگرافی ترانس توراسیک (استاندارد)

نحوه انجام اکوکاردیوگرافی ترانس مری

اگر پزشک تصاویر دقیق‌تری بخواهد یا گرفتن تصویر واضحی از قلب با یک اکوکاردیوگرافی استاندارد دشوار باشد، ممکن است پزشک اکوکاردیوگرافی ترانس مری را توصیه کند. در این روش:

اکوکاردیوگرافی داپلر

در اکوکاردیوگرافی داپلر، وقتی امواج صوتی از سلول‌های خونی قلب و عروق جهش می‌کنند، پزشک با کمک سیگنال‌های داپلر می‌تواند سرعت و جهت جریان خون در قلب را اندازه‌گیری کند. تکنیک‌های داپلر عموما در اکوکاردیوگرام‌های ترانس توراسیک و ترانس مری استفاده می‌شود. از تکنیک‌های داپلر می‌توان برای بررسی مشکلات جریان و فشار خون در شریان‌های قلب نیز استفاده کرد که ممکن است سونوگرافی سنتی آن را تشخیص ندهد.

اکوکاردیوگرافی استرس

برخی از مشکلات قلبی، به‌ ویژه مشکلاتی که مربوط به شریان‌هایی هستند که خون را به ماهیچه قلب شما (شریان‌های کرونری) می‌رسانند، فقط در طول فعالیت بدنی رخ می‌دهند. پزشک شما ممکن است یک اکوکاردیوگرافی استرس را برای بررسی مشکلات عروق کرونر توصیه کند که البته نمی‌تواند اطلاعاتی در مورد انسداد در شریان‌های قلب ارائه دهد. در اکوکاردیوگرافی استرس:

اکوکاردیوگرافی در خانه

اکوکاردیوگرافی در منزل چگونه انجام می‌شود؟

در سال‌های اخیر، علم پزشکی پیشرفت زیادی کرده است و نوآوری‌ها و ابداعات مختلفی در ارائه خدمات پزشکی صورت گرفته است. در گذشته، پزشکانی که بیماران را در خانه ویزیت می‌کردند، تجهیزات زیادی نداشتند، اما امروزه بسیاری از تجهیزات پزشکی قابل حمل وجود دارد که پزشکان می‌توانند در هنگام ویزیت بیمار در منزل، آن را همراه خود به خانه بیماران ببرند.

در دنیای امروز، امکاناتی فراهم شده است تا تشخیص بیماری‌ها و درمان آن‌ها در خانه بیمار به صورت دقیق انجام شود و برای بسیاری از بیماری‌ها نیاز نباشد که افراد به مراکز درمانی مراجعه کنند. ویزیت دکتر در منزل باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه بیمار می‌شود و دیگر لزومی ندارد تا افراد به خاطر مشکلات ساده و غیرحاد، ساعت‌ها در ترافیک خیابان‌ها بمانند و در صف طولانی مطب‌ها و بیمارستان‌ها معطل شوند.

مرکز خدمات درمانی ثمین، یکی از مراکز معتبر و خوش‌سابقه است که می‌تواند خدمات درمان در منزل را به شما ارائه دهد. همکاران پزشک ما، همگی جزء بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان هستند و باکیفیت‌ترین خدمات تشخیصی و درمانی را برای بیماران در خانه انجام می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از تعرفه اکو قلب در خانه با ما تماس بگیرید.

پزشکانی که برای اکو قلب بیماران به خانه آن‌ها مراجعه می‌کنند، تمام خواسته‌ها و نیازهای بیماران را در نظر می‌گیرند و مناسب‌ترین راه‌حل‌های درمانی را برای آن‌ها تجویز می‌کنند. اکو قلب در منزل، می‌تواند یک راهکار ایده‌آل برای بیماران باشد. زیرا وقتی بیماران در خانه و رختخواب خود هستند و پزشک بر بالین آن‌ها حاضر می‌شود، روند بهبودی‌شان سریع‌تر و راحت‌تر طی می‌شود.

مرکز خدمات درمانی و پرستاری در منزل ثمین

درخواست سریع اکوکاردیوگرافی در منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

آزمایش‌ها و چکاپ‌های همراه با اکوکاردیوگرافی

آزمایش‌های قلب، به شما و پزشک اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت قلب‌تان می‌دهد و کمک می‌کند بفهمید کدام درمان یا درمان‌ها ممکن است برای شما بهترین باشد. پس از انجام اکوکاردیوگرافی در منزل یا بیمارستان، پزشک ممکن است از شما بخواهد که آزمایش‌های دیگری مانند رادیوگرافی قفسه سینه، EKG (الکتروکاردیوگرام) یا کاتتریزاسیون قلبی را انجام دهید. این آزمایش‌ها می‌توانند اطلاعات بیشتری در مورد قلب شما به پزشک ارائه دهند و به توضیح علائم شما کمک کنند. سایر آزمایش‌های احتمالی در کنار اکوکاردیوگرافی عبارتند از:

 

آنژیوگرافی

آنژیوگرافی عروق کرونر شامل یک لوله کوچک است که وارد یک سرخرگ و به شریان‌های کرونری نزدیک قلب منتقل می‌شود. در این روش، یک رنگ مخصوص از طریق کاتتر به جریان خون تزریق می‌شود تا تصاویری که با کمک اشعه ایکس از قلب و عروق کرونر گرفته می‌شود، وضوح بیشتری پیدا کنند.

 

پایش فشار خون

پایش فشار خون شامل استفاده از واحد فشار خون تا 24 ساعت بعد است. این دستگاه به‌ طور مرتب فشار خون و ضربان قلب را اندازه‌گیری می‌کند.

 

آزمایشات خون

آزمایش خون می‌تواند به تشخیص یک بیماری یا نظارت بر سلامت فردی که قبلا به بیماری قلبی مبتلا شده است، کمک کند. همچنین می‌توان از آزمایش خون برای بررسی و کنترل اثرات دارو و سطوح مواد معدنی خون استفاده کرد.

 

آزمایش الکتروکاردیوگراف (ECG)

الکتروکاردیوگراف رایج‌ترین آزمایش برای بیماری‌های قلبی است که در آن، یک دستگاه الکتروکاردیوگراف، ریتم قلب را از طریق الکترودهای چسبناکی که روی سینه، بازوها و پاها قرار می‌گیرد، روی کاغذ ثبت می‌کند و نشان می‌دهد که آیا عضله قلب آسیب دیده یا کمبود اکسیژن دارد.

 

تست تحمل ورزش (ETT)

این آزمایش شامل دو اسکن نوار قلب است که یکی زمانی که در حال ورزش هستید اندازه‌گیری می‌شود و دیگری زمانی که در حال استراحت هستید. برخی از مشکلات قلبی تنها زمانی ظاهر می‌شوند که قلب نیاز به کار بیشتر داشته‌ باشد. این تست نشان می‌دهد که قلب چگونه با استرس مقابله می‌کند.

 

تست هولتر مانیتورینگ قلب

این تست برای شناسایی هر گونه مشکل ریتم قلب استفاده می‌شود. برای این آزمایش، بیمار از یک دستگاه ECG کوچک و قابل حمل به‌ مدت 24 یا 48 ساعت استفاده می‌کند و در این مدت ضربان قلب و ریتم ثبت می‌شود.

 

مطالعه EP (مطالعه الکتروفیزیولوژی)

مطالعه EP (مطالعه الکتروفیزیولوژی) برای اندازه‌گیری فعالیت الکتریکی قلب استفاده می‌شود. اگر ریتم قلب غیرطبیعی (آریتمی) باشد یا تپش قلب داشته‌ باشید، ممکن است به این آزمایش نیاز پیدا کنید. مشابه آنژیوگرافی، لوله‌های ظریف (کاتترهای الکترودی) به داخل ورید و یا شریان وارد (معمولا در کشاله ران) و سپس به آرامی به قلب منتقل می‌شوند که در آن، قلب را تحریک و فعالیت الکتریکی قلب را ثبت می‌کنند.

 

اسکن پرفیوژن میوکارد

این آزمایش برای مشاهده چگونگی ورود جریان خون به قلب استفاده می‌شود. یک رنگ برای برجسته کردن رگ‌های خونی در قلب شما تزریق می‌شود. سپس یک دستگاه بزرگ با اسکن قفسه سینه و جستجوی رنگ، تصاویری از قلب شما ایجاد می‌کند. این تست را می‌توان قبل و بعد از ورزش نیز مورد استفاده قرار داد تا مشخص شود روند جریان خون به قلب با ورزش چگونه تغییر می‌کند.

 

تست میز شیب

اگر دوره‌هایی از غش و بی‌هوشی ناگهانی دارید، از تست جدول شیب استفاده می‌شود تا مشخص شود آیا این موارد می‌تواند با قلب شما مرتبط باشد یا خیر. در این آزمایش، شما روی یک میز مخصوص دراز می‌کشید که ممکن است زاویه‌دار باشد. سپس به یک دستگاه فشارسنج قلب و فشار خون متصل خواهید شد که نحوه واکنش ضربان قلب و فشار خون شما به تغییرات موقعیت را ثبت می‌کند. در طول آزمایش ممکن است یک سوزن داخل وریدی (IV) در بازوی خود داشته‌ باشید تا بتوان به شما دارو تزریق کرد.

آزمایش های قلب

ویزیت پزشک برای اکوکاردیوگرافی در منزل

در سال‌های گذشته، امکان انجام اکوکاردیوگرافی در منزل به‌ طور خصوصی و با کیفیت بالا وجود نداشت اما در سال‌های اخیر، سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی قلب پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای در تصویربرداری داشته و نتایج بسیار قابل اعتمادی را در اختیار پزشکان قرار داده است. اگر شما هم به دلایل مختلف، قادر به خروج از منزل نیستید، کافی است با ما در مرکز خدمات درمانی ثمین تماس بگیرید تا بهترین پزشکان  و تکنسین‌های خود را برای کمک به شما به منزل‌تان اعزام کنیم. تجهیزات اکوکاردیوگرافی ما دارای دقت تشخیصی بسیار بالایی هستند، راه‌حل‌های فوری برای مشکلات تشخیصی ارائه می‌دهند و کمک می‌کنند تا بیمار و خانواده او برای مراجعه به مطب یا بیمارستان دچار دردسر نشوند. شما می‌توانید با پزشکان اعزامی ما مشکلات پزشکی خود را مطرح و پاسخ مناسب برای سوالات خود را دریافت کنید.

ویزیت دکتر قلب

درخواست فوری اکوکاردیوگرافی در منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

درمان‌های پس از اکوکاردیوگرافی در منزل

گاهی اکوکاردیوگرافی در منزل ممکن است شرایط خاصی مانند آنژین میکروواسکولار را نشان ندهد. این موضوع زمانی اتفاق می‌افتد که کلسترول در کوچک‌ترین رگ‌های خونی رسوب کند. آزمایش‌های استرس هسته‌ای و اکو، تغییرات در مویرگ‌های کوچک را ارزیابی نمی‌کنند. اما بیماری‌های زیر توسط اکوکاردیوگرافی در منزل یا بیمارستان، قابل تشخیص و درمان هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

درمان حمله قلبی

درمان نارسایی قلبی

داروها درمان اصلی نارسایی قلبی هستند، اما برای برخی افراد جراحی‌هایی مانند جراحی دریچه قلب، آنژیوپلاستی یا بای‌پس عروق کرونر ممکن است بهتر عمل کند.

 

تشخیص و درمان بیماری‌های مادرزادی قلب با اکوکاردیوگرافی در منزل

نقایص جدی مادرزادی قلب بلافاصله پس از تشخیص نیاز به درمان دارند. درمان ممکن است شامل داروها، عمل‌های قلب، جراحی، کاتتریزاسیون یا پیوند قلب باشد.

 

درمان مشکلات دریچه‌های قلب

داروها درمان بیماری دریچه قلب نیستند، اما معمولا می‌توانند علائم را تسکین دهند. این داروها ممکن است شامل موارد زیر باشند:

درمان کاردیومیوپاتی

درمان اندوکاردیت

اندوکاردیت با یک دوره تزریق قطره‌ای آنتی‌بیوتیک درمان می‌شود. برای این کار باید در بیمارستان بستری شوید. برخی از افراد نیز برای ترمیم یا تعویض دریچه قلب آسیب‌ دیده یا تخلیه آبسه‌های ایجاد شده نیاز به جراحی دارند. اندوکاردیت یک بیماری جدی است.

روش های درمان قلب

تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای اکوکاردیوگرافی در منزل

تجهیزات اکوکاردیوگرافی

مزایای اکوکاردیوگرافی در منزل

اکوکاردیوگرافی در منزل یک ابزار تشخیصی بسیار قدرتمند است و هنگامی که با دقت توسط پزشک مناسب و بر روی بیمار مناسب استفاده شود، می‌تواند مزایای زیادی برای بیمارانی که با علائم قلبی-عروقی مراجعه می‌کنند، داشته‌ باشد که از آن جمله می‌توان به کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان تردد و طی مسافت طولانی در ترافیک اشاره کرد. این روش همچنین می‌تواند برای بیمارانی که علائم حاد بیماری قلبی بالقوه جدی دارند، در خانه خود بیمار، استفاده شود و احساس آسایش و آرامش را برای بیمار به‌ همراه داشته‌ باشد. با این‌ حال، خطرات ناشی از استفاده بی‌رویه از آن باید از طریق آموزش دقیق و نشان دادن تمرین مداوم کاهش یابد. اگر جنبه‌های آموزشی و ایمنی به‌ طور رضایت‌بخشی رعایت شود، اکوکاردیوگرافی در منزل می‌تواند با موفقیت و به‌ طور گسترده در مراقبت‌های اولیه به نفع بیماران استفاده شود. این روش می‌تواند عملکرد قلب را ارزیابی و پیشرفت بیماری قلبی و توده‌های قلبی را تشخیص داده و دنبال کند و در تشخیص آترواسکلروز، کاردیومیوپاتی، بیماری قلبی مادرزادی و تومورهای قلبی نیز نقش داشته‌ باشد.

مزایای اکو قلب

ریسک‌ها و عوارض اکوکاردیوگرافی در منزل

اکوکاردیوگرافی در منزل هیچ خطری ندارد، زیرا یک روش غیرتهاجمی است و از اشعه استفاده نمی‌کند. البته برخی از افراد ممکن است از این موضوع احساس ناراحتی کنند که مجبورند برای آزمایش در یک وضعیت خاص دراز بکشند اما گاهی ممکن است با مخاطرات زیر نیز همراه باشد:

سخن پایانی

اکوکاردیوگرافی در منزل یکی از روش‌های جدید و نوپا در ایران و جهان است که کمک زیادی به بیمارانی که قادر به حرکت زیاد یا خروج از منزل نیستند کرده است. ما در این مقاله درباره این آزمایش و سایر آزمایش‌های احتمالی همراه آن در کنار روش‌های متداول درمان برای افرادی که دچار بیماری‌های مختلف قلب و عروق هستند، صحبت کردیم. شما هم اگر نیاز به انجام خدمات اکوکاردیوگرافی در خانه دارید، کافی است با ما در مرکز خدمات درمانی ثمین تماس بگیرید تا بهترین پزشکان و پرستاران خود را در اسرع وقت به منزل شما اعزام کنیم.

اکوکاردیوگرافی در منزل
( شبانه‌روزی )

تماس با اپراتور

سوالات متداول در مورد اکو قلب

برای انجام اکو قلب در منزل به صورت روتین نیاز به آمادگی خاصی نیست.

البته این بستگی به نوع اکو دارد که انجام می‌دهید. با پزشک خود تماس بگیرید تا دقیقا بدانید از چه چیزی باید اجتناب کنید.

مواردی که ممکن است لازم باشد قبل از اکو قلب در منزل از آن‌ها اجتناب کنید عبارتند از:

1- خوردن یا نوشیدن.
2- سیگار کشیدن یا استفاده از هر محصول نیکوتینی.
3- نوشیدن قهوه یا هر چیزی که در آن کافئین وجود دارد.

همچنین ممکن است برای بیماران بی‌قرار در هنگام خواب اکو قلب انجام شود.

به طور معمول، ظرف چند دقیقه پس از اتمام اکو قلب در منزل، پزشک شما می‌تواند گزارش و تصاویر را به صورت آنلاین بررسی کند.

بیماران ما می‌توانند مطمئن باشند که معاینات و اکو قلب آن‌ها توسط پزشک متخصص قلب انجام و تفسیر می‌شود.

به طور کلی اکوکاردیوگرافی در منزل آزمایشی بسیار ایمن در نظر گرفته می‌شود. بر خلاف سایر تکنیک‌های تصویربرداری، مانند اشعه ایکس، اکوکاردیوگرام از اشعه استفاده نمی‌کند.

اگر اسکن شامل تزریق ماده حاجب باشد، خطر جزئی با عوارضی مانند واکنش آلرژیک به ماده حاجب وجود دارد که در دوران بارداری یا سابقه حساسیت نباید از کنتراست استفاده کرد.

سن مناسب برای انجام غربالگری حدود ۲۴-۱۸ هفته است.
به طور کلی، از هر ۱۰۰ کودک متولد شده، یک کودک مبتلا به اختلال ساختمانی قلبی است. خوشبختانه قسمت عمده‌ای از این بیماران نیازمند درمان اورژانس در روزهای اول تولد نمی‌باشند. درصد کمی از این کودکان مبتلا به اختلالات پیچیده ساختمانی هستند که نیازمند درمان‌های نگه‌دارنده اورژانسی در روز اول تولد و همین‌ طور چندین مرحله عمل جراحی ترمیمی می‌باشند.

اکوکاردیوگرافی برای بیمارانی که موارد زیر را دارند یا ممکن است داشته باشند، انجام می شود:

  • انسداد شریان‌ها (در قلب، گردن، شکم و جاهای دیگر)
  • فیبریلاسیون دهلیزی
  • نقص مادرزادی قلب
  • بیماری عروق کرونر
  • کاردیومیوپاتی
  • آسیب ناشی از حمله قلبی پیشین
  • مشکلات دریچه‌ای قلب
  • وجود صدای اضافی در قلب
  • پریکاردیت (عفونت کیسه اطراف قلب)
  • پرفشاری رگ ریوی

بزرگ شدن قلب افراد عموما می‌تواند در نتیجه فشار خون بالا، وجود نشتی در دریچه‌های قلب، نارسایی قلبی، بیماری دریچه قلب و یا نقایص مادرزادی باشد.

اکوکاردیوگرافی می‌تواند نشان دهد آیا دریچه‌های قلب شما به درستی کار می‌کنند یا خیر. این موضوع از باز شدن و بسته شدن آن‌ها مشخص می‌شود.

بله، اکوکاردیوگرافی یکی از رایج‌ترین روش‌های تشخیصی است که متخصص قلب برای دیدن قلب و دریچه‌های آن و دیگر عروق خونی از آن استفاده می‌کند.

مناطق تحت پوشش درخواست اکوکاردیوگرافی در منزل در تهران

ویرایش محتوا

سونداژ در منزل برای دسترسی بهتر بیماران گرامی در تمامی مناطق 22 گانه تهران پشتیبانی می‌شود. پایگاه‌های ما در نقاط مختلف شهر تهران مستقر هستند تا بتوانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان به ساکنین مناطق شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال و مرکز تهران ارائه دهند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و در تهرانپارس، منطقه 4 و منطقه 8 یا محدوده نارمک کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

برای سونداژ در منزل در شرق تهران و پیروزی کافیست با شماره تلفن مرکز خدمات درمانی ثمین تماس‌ بگیرید تا متخصصین مجرب برای خدمات‌دهی به شما در سریع‌ترین زمان اعزام شوند.

ویرایش محتوا

مرکز ما در غرب تهران در مناطق گسترده 2، 5، 21 و 22 مانند محدوده گیشا، سعادت آباد، مرزداران، شهرک اکباتان، یا ستارخان با دارا بودن متخصصین مجرب خود می‌تواند خدمات سونداژ در خانه را در ارائه دهد.

ویرایش محتوا

در شمال تهران با دسترسی نزدیک به منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 مانند محله‌های پاسداران، گیشا، ولنجک، ونک، فرمانیه، تجریش یا یوسف‌آباد آماده پاسخگویی به درخواست ساکنین محترم این مناطق به منظور سونداژ در منزل هستیم.

ویرایش محتوا

متخصصین ما در جنوب تهران در مناطق 15، 16، 17، 18، 19، 20 و محله‌هایی مانند شهرری و… مشغول به خدمت‌رسانی جهت سونداژ در منزل می‌باشند.

خدمات سلامت در منزل